Girls Club

boys back off! xP ;)

HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  Log inLog in  

Share | 

zato što vas volim najviše na svetu...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female
Number of posts : 205
Hobby : zezanje
Humor : :)
Icona: :
Registration date : 2007-12-08

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Thu Dec 27, 2007 12:33 am

...evo josh malo drage moje...

Kad svaku budes imao i od kurvi se umorio,trazices me,al ostace ti iz proslosti uspomene.Ja htela sam ti biti sve,sada mene ima ko da voli neka tebe malo boli.Tvoja BEBA ne place vise sad je neko voli jace,vise..neko ko ce suze da joj brise i za nju da dise!!!

Sreca je mala,obicna,neupadljiva...i mnogi ne mogu da je vide.Zelim ti da je vidis,osetis i uzivas u njoj...Danas...Sutra...Zauvek...

Sreca je mala,obicna,neupadljiva...i mnogi ne mogu da je vide.Zelim ti da je vidis,osetis i uzivas u njoj...danas...sutra...zauvek...

Ponekad ne widim sunce,ponekad mrzim sebe,al uwek mi srce zadrhti kad pomislim na tebe,ja znam...znam swe,ziwot ce dugo trajati,sunce ce wecno sijati,koliko te wolim da li ces ikad znati?!Necu da placem kad suza nema,necu da ziwim od uspomena,ziwot je takaw i mora da boli al uwek pati onaj sto woli!

Smejem se kad plakala bi htela,osmehom gusim sto mi srce skriwa jer tako se mora pred owim swetom koji u tudjim suzama uziwa...:(

Idu dani prodje godina zaplakati necu zbog njega ni jednom,a jos uwek kada widim ga,jos mi nije rawno i nije swejedno...

Seti se nekad tek onako,ko je nocima zbog tbe plako,ko je zbog tebe suze lio,kome si nekad najdrazi bio...

Sama-kako to lose zwuci,sama-iznutra te kida i muci.Izjeda te beskrajna samoca,swuda oko tebe bol i hladnoca,dusa pocinje polako da wene i za tebe swe odjednom prestane.Izgubljene ljubawi stalno su u glawi,haos u mislima pocinje da se prawi,ne znas sta prema kome osecas,ali jedno znas-nikad se onima pogresnim ne wracas...

kad god se kazaljke poklope na satu,nemoj zaliti za ljubav datu,znaj da svakog trena mislim na tebe i da te VOLIM vise od sebe

Ako neko uspe da po suncu kockom leda napise tvoje ime,onda cu priznati da te taj neko voli vise od mene

Tek kad Andjeli postanu zli, kad okeani presuse svi, tad srce ce moje prestati goreti i ja cu tebe prestati VOLETI!!!!

Neki snovi traju duze od ostalih, neki snovi su lepsi od ostalih, a moj najdrazi san upravo cita ovu poruku!

Ti si Prezent mojih misli, budi predikat mog zivota, jer Infinitivna cula Superlativno mi nalazu da cu sa tobom imati dobar Futur!

Cao,moje slatko bice!Zelim te kao alkoholicar pice,trebam te kao narkoman drogu,volim te jer me obaras s nogu.Nije ovo obicna fraza odavno si moja mala maza!

slucajan susret,smesak u seni,taj tren se dugo pamti i voli...leto te slucajno donelo meni,zato me bez tebe beskrajno boli...

Hajde da podelimo svet ovako:nebo tebi,zvezde meni,sunce tebi,svetlost meni,more tebi,talasi meni...Ma ne!Bolje ovako...Sve tebi,a TI MENI!

Docicu veceras na krilima sna, bez ijedne reci ali znaces da sam ja. Poljubicu te nezno i nestati u noci, znam-mislices o meni kada otvoris oci...

Zelim ti biti san u najlepsoj noci, rec "ljubav" sto niz tvoje usne ce poci, misao sto ti se po glavi mota, zelim biti bar mali deo tvog zivota.
[/center]
Back to top Go down
View user profile http://crazy-girls-club.do-talk.com
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Thu Dec 27, 2007 12:34 am

Ja necu da te napustim jer mi je do tebe stalo, uvek cu biti kraj tebe cak i kada ne bude trebalo. Ti si moja sreca i moje sve, kratko cu ti reci:"OBOZAVAM TE!"

More mi je prislo, pricalo mi o sebi, o svojoj velicini i snazi, o svemu sto u njemu zivi... Pricao sam moru o tebi i ono se osetilo malim.

Dok gledam u zvezdano nebo shvatih da najsjajnija zvezda nije daleko, cak sam i siguran da je trenutno pored svog telefona...

Ti si svetlost u tami mog zivota, u mojoj muzici jedina nota, ti si jedina tema za moje sne, ti si moj zivot, moje sve...

Tisina u noci, sapat u sobi, sjajne su zvezde, sjajne su oci. Cuje se sova i jecaj boli, poslednji krik i poslednja slova:LAKU NOC LJUBAVI MOJA

Ova poruka prenosi ljubav, osecaj u dusi i toplinu sto zidove rusi, ova poruka se ne predaje, ova poruka hoce da kaze:"osoba koja ovo cita mnogo mi nedostaje"

Otvoris srce, shvatis da volis, ali se za ljubav dovoljno ne boris. Voljeni odlaze, nestaju u tani, volimo ali ipak ostajemo sami...

U moje snove povremeno svratis i tako daljinu izmedju nas skratis, ali u srcu vecno boravis-to nemoj nikada da zaboravis.

Ako umre ljubav umiru i snovi jer camac bez vode ne moze da plovi. Kao nebo bez Sunca i mesec bez noci nocas ni ja bez tebe necu moci...

Ucinio si da patim,li i neke stvari da shvatim....a ti ces kad-tad pozeleti mene,al ja necu biti tu!Nastavila sam dalje,uz drugog sam nasla ljubav i srecu! SaNdRa-PaNcEvO

Stei se koliko volela sam te...seti se koliko zelela sam te...seti se jer od mene ti samo secanje ostaje...!

Malo je dana kada sam bila voljena,malo je dana sa tobom provedenih,a mnogo je vise za tobom proplakanih.U suzama sam se budila u suzama sam legala,a u srci je stajala tvoja slika kao ikona tuge i bola. sandra

Nisi znao da me cenis,sad shvatas sta si izgubio.Kazu ljudi da se na greskama uci pa ti shvati gde si gresio. sandra

Shta da ti kazem...kad sve vec znash...W0L!M Te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iz dana u dan mislim na tebe,i nadam se da cu sutra moci bez tebe,da mi neces vise nedostajati,da moje usne nece vise tvoje zeleti.Secam se trenutaka kada smo zajedno bili,kada smo se beskrajno voleli ni na kraj pameti nam nije bilo da cemo se ikada rastaviti!_SaNdRa_

Malo je dana kada sam bila voljena,malo je dana sa tobom provedenih,a mnogo je onih za tobom provedenih.U suzama sam se budila sa suzama sam legala a u suzi je tvoja slika stajala kao ikona tuge i bola!:(

Zbogom skolo zbogom djaci lud sam bio sto sam dolazio..dero dupe o drvene klupe..i slusao ucitelje glupe.

dosla sam u tudji grad,gdje nikoga neznam ja.....niodkuda se pojavio ti i pomogao da zaboravim....njegova razocarenja i njegove prevare,i sklonio s lica suze sto su zbog njega prosute....sada vedrog lica sa tobom setam ja,i da nije bio vrijedan suza tek sam sada vidjela..........

Samo jednom u zivotu plakala sam ja kada si me ostavio i rekao da voleo me nikad nisi jer josh volish nju,onu shto te ostavila,onu shto te prevarila a ja sam ti samo uteha.....:((((((
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Thu Dec 27, 2007 12:37 am

neshto mi brljavi kopiranje textova, pa girls, da li vam se makar malo svidjaju ove porukice, i da li uopshte koriste...
Back to top Go down
BrAnKa_96
Moderator
Moderator

Female
Number of posts : 275
Hobby : Gledanje RBD spotova, slika Slusanje Muzike Kuckanje po forumima
Humor : neznam sta da posem
Registration date : 2007-11-11

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Thu Dec 27, 2007 1:00 am

Girl this is very,very COOL
Back to top Go down
View user profile http://www.NEMAMSITE.com
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Thu Dec 27, 2007 1:29 pm

TNX, pa ovakav forum je to i zasluzhio!!!
Back to top Go down
JULY
Admin

Female
Number of posts : 232
Hobby : slusanje the best mjuze
Humor : definitivan
Registration date : 2007-12-16

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Thu Dec 27, 2007 3:51 pm

ja nevolim te poruke ali nicee
Back to top Go down
View user profile
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Fri Dec 28, 2007 12:01 am

ja ih obozhawam, i imam ih preko 4000... lol, ko voli nek izvoli...
Back to top Go down
CrAzY_sKaTeR_gIrL
cool girl
cool girl

Female
Number of posts : 246
Hobby : pewanje,woznja skejtom,swiranje gitare...
Humor : idu dva mrava i odose!:)
Registration date : 2007-11-10

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Fri Dec 28, 2007 1:26 pm

ni ja ih ne wolim...
Back to top Go down
View user profile http://avril-best.forumotion.com/index.htm
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Fri Dec 28, 2007 1:54 pm

e pa onda sam izgleda omašila forum, sorry, mislila sam da ima neko ko ih voli...
Back to top Go down
JULY
Admin

Female
Number of posts : 232
Hobby : slusanje the best mjuze
Humor : definitivan
Registration date : 2007-12-16

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Fri Dec 28, 2007 7:44 pm

ma opusteno brate.....
Back to top Go down
View user profile
zZz*CrAzY FoReVeR*zZz
cool girl
cool girl

Female
Number of posts : 235
Hobby : ...uf,ima ih dooosta :)
Humor : ...idemo ti ja Mali Radojica i josh trojica :)
Registration date : 2007-11-16

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Mon Jan 14, 2008 6:20 am

kako je samo nije smorilo da sve COPY/PASTE xD
Back to top Go down
View user profile
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Mon Jan 14, 2008 3:18 pm

ma ne nije... lol, zezala sam se celo veche, ali nema veze
Back to top Go down
AShLeY
Admin

Female
Number of posts : 761
Hobby : Trcim po sobi :P u al se slaze,hobi mi je da trcim po sobi...hahah XD
Humor : xexe :-)
Registration date : 2007-11-04

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Fri Jan 18, 2008 5:35 pm

EeeEeEeEeEE,pa sooooooper su! :)

View user profile http://www.rbd-srbija.com
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Fri Jan 18, 2008 7:14 pm

tnx amiga
Back to top Go down
****B@D SWEET G!RL****
Admin

Female
Number of posts : 338
Hobby : Pevanje,plesanje,fotkanje,šetanje po netu...
Humor : :D:D:D:D:D:D
Registration date : 2007-11-10

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Sat Jan 19, 2008 7:02 pm

Thank's!Baš su mi trebale!Imam punu svesku takvih porukica!Ovo mi je da dopunim!

Regujte se na www.rebelde.2forum.biz
Back to top Go down
View user profile http://www.rebelde.2forum.biz
AShLeY
Admin

Female
Number of posts : 761
Hobby : Trcim po sobi :P u al se slaze,hobi mi je da trcim po sobi...hahah XD
Humor : xexe :-)
Registration date : 2007-11-04

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Thu Feb 07, 2008 10:32 pm

Takodje,ja sam swe iz Brawo-a prepisiwala! xDDDD

View user profile http://www.rbd-srbija.com
Sponsored content

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   

Back to top Go down

zato što vas volim najviše na svetu...
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3