Girls Club

boys back off! xP ;)

HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  Log inLog in  

Share | 

zato što vas volim najviše na svetu...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female
Number of posts : 205
Hobby : zezanje
Humor : :)
Icona: :
Registration date : 2007-12-08

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Tue Dec 25, 2007 11:51 pm

300. Zasto je zivot gorak, zasto su ljudi zli, zasto postoji ona, zasto je volis ti?

299. Mozda kad bude svanulo juce, mozda kad razum srce potuce, i ovo sunce ugasi kise, mozda te necu voleti vise!

298. Ako voleti znaci ziveti, onda voleti tebe znaci ziveti vecno.

297. Ko me nece, taj me ne zasluzuje!

296. Sve vreme pokusavam da ti otkrijem manu. Konacno sam u tome uspela. ANDJELE, PA I NEMAS KRILA!!!

295. Andjele moj najdrazi darujem ti ovaj poljubac nasladjii.

294. U mome vrtu ruza si jedina.

293. Najljepsa pjesma strune, najljepsa pjesma ptice, to ne kaze, sto u srcu osjecam ja.

292. Pogledaj se u ogledalo i videces kako izgledaju moji snovi!

291. I da si nebo, zvezda bih postala. I da si otrov, ja bih te probala. Da tebe nema, ja ne bih zivela!!!

290. Nisi Bog i zato necu da te molim!

289. Ako me ikada zaboravis ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

288. Niko nije toliko ruzan da ga niko ne voli, i niko nije toliko lep da ga svi vole.

287. Nauci me da lazem pa cu ti reci da te nikada nisam volela!

286. Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!

285. I da te mrzim moja mrznja bi te volela.

284. Zivim medju hiljadama ljudi, a volim samo tebe!

283. Volela sam nekad nekog, ali nikad nikog, kao nekad nekog!

282. Ti si neko i nesto na ovom svetu, a meni si ceo svet!

281. Ja sam kao zrno peska u pustinji. Ako me izgubis vise me nikada neces naci, jer ce ti svaka druga liciti na mene!

280. Ne trazi od mene da budem idealna. Ako to postanem potrazicu i idealnog decka!

279. Voli te tvoja, ti znas koja, ljubavi moja!

278. Ti si moj zivot, a ja zivot imam samo jedan!!!

277. Iz drugarstva se ljubav radja. Hajde da budemo drugovi!

276. Nikada te se necu secati, jer te nikada necu zaboraviti!!!

275. Volela bih da sam droga, da me volis kao Boga, da me ubrizgas u vene i da umres ti zbog mene.

274. Da si moj, da si moj dala bi ti zivot svoj, da mi je, da mi je leci kraj tebe!

273. Moja ljubav za tebe prestat ce kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk padanja latice ruze na stakleni sag sa dvorca koji ne postoji...

272. U secanju zivis raspletene kose, samo lik ti gubim godine ga nose.

271. LJUBAV NIJE SAN, JER SAN NE BOLI.

270. Nocas je moju dusu obavila tuga, nocas sam tiho plakala jer njega ljubi druga.

269. Posle tebe, ja vise nemam dusu, TI si je odneo. Posle tebe ja vise nemam srce, TI si ga slomio. Posle tebe ja ne postojim, Ti si me ubio!

268. U svakoj svojoj suzi vidim tebe, zato placem jos vise da bih te sto duze gledala. VOLIM TE!!!

267. Secati se znaci voleti, a ja cu se tebe UVEK secati!!!

266. Oprosti mi sto sam tuzna i sto moje srce place, ali ti si otisao drugoj, a ja te volim sve jace!!!

265. Idi, samo znaj da tvojim odlaskom NISAM izgubila mnogo, izgubila sam SVE!!!

264. Sama sam i nemam gde, cekam te ali nema te, vrati se, VOLIM TE!!!

263. Upoznala sam te u jednom trenutku a proci ce vecnost dok te zaboravim!

262. Ako jednom budes imao cerku, pogledaj je i pomisli sta bi uradio kad bi joj neki covek naneo onoliki bol kao ti meni!!!

261. Korak po korak sad pruzam sama, a jedna me kazna zivota grebe, jer uvek sam spremna sve da ti dam i sve da urdim, andjele, za tebe!

260. V=ece je proslo, O=pet ce doci, L=ep je zivot, I=to ce proci, M=islim da te voli, T=o nije sve, E=vo jos jednom VOLIM TE

259. UPOZORENJE:Ova vest donosi radost i dobro raspolozenje. Zato uzivaj u svakom trenutku zivota i osecaj da bas sada neko misli na tebe...

258. Put kojim idem...Zivot koji zivim...NISU MOJI...ali ljubav kojom volim je SAMO MOJA i ona pripada TEBI...

257. Iz ociju suze kaplju usne tvoje ime sapcu a srce boli zato sto te ludo voli.

256. U Ljubav veruje onaj ko vidi i oseca i zna da se sreca i ljubav poklanjaju, kao najlepsi dar, zato primi od mene skroman poklon-poljubac, pa neka ti ulepsa dan!

255. Porukica ova nek te razveseli, pise ti je neko ko te mnogo zeli! Ta je zelja jaca i od srca moga jer zavoleh tebe preko mobilnoga!

254. Neki snovi su duzi od drugih, neki snovi su lepsi od drugih, a moj najlepsi san upravo cita ovu poruku!

253. Dok zvezde sjaje, patka nosi jaje, dok vetar duva, patka jaje cuva. Kad izleze pace voli ga jos jace. Ti si moje pace Volim te najjace!!!

252. Bota volim te jer si moj život, a volila bi te i da si moja smrt. Zauvijek tvoja pahuljica.

251. Ko voli zna koliko boli i koliko je tesko LJUBAV naci, samo ko pati moze da shvati sta u zivotu LJUBAV znaci !!!
Back to top Go down
View user profile http://crazy-girls-club.do-talk.com
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Tue Dec 25, 2007 11:52 pm

250. To nije moja prica to je neki drugi Film bar kad bi ostala bez vida da tvoje lazi nevidim to nisu moji snovi vec neka druga sanja to MI NISMO JEDNO ZA DUGO !!!

249. Kada vidis ruzu da u vrtu vene ti uberi je i sjeti se mene !!!

248. Da ublazi BOL Bog je LJUBAV dao a da BOLI za to nije znao !!!

247. Tesko je kad srce krije, da ljubav potrebna nije.

246. Neka ti svetlost novog dana obaja dusu, ispuni je najdivnijim osecanjima i neka ti BOG podari sve sto NEMAS a ZELIS i sacuva sve sto IMAS a VOLIS!

245. Kada me budes pitao sta vise volim tebe ili zivot, reci cu zivot. Naljutices se i otici...neces znati da si ti moj zivot?

244. I dok drugoj ljubav priznajem, u dusi tvoj ja ostajem.

243. Na bunaru zlatna casa a u casi ljubav nasa. Ko razbije zlatnu casu razbice i ljubav nasu.

242. Ljubim drugu, jer tebe nemogu, srce mi place volim te sve jace.

241. Ponekad mi toliko setas mislima da se upitam kako te noge ne zabole.

240. Ne pitaj sunce da uvjek sja... ne moze postoji noc. Ne trazi od covjeka da vjecno zivi... ne moze postoji smrt. Ne trazi od mene da ne volim... ne mogu postojis ti!

239. I want to have you by my side, without you I cant sleep at night, the only thing I want to do is to be in love with you!

238. JA... pogledom pratit cu te, dodirom mazit cu te, zagrljajem branit cu te, poljupcima hranit cu te, suzama tjesit cu te, ZAUVJEK voljet cu te!

237. U zivotu zelim samo jedno, da nikada ne volim izgubljeno i da nikada ne izgubim Voljeno...

236. Ti si najvece blago ovoga sveta, a ja sam najbogatija na svetu, jer si pored mene.....

235. Slagacu te ako ti kazem da te volim vise od zivota, jel Volim ovaj zivot zato sto si ti deo njega...ILY S.H.

234. Ljubav je love story, ljubav je vatra sto gori, ljubav je noc i dan, a na kraju si zajeban.

233. Sve bi mogli mi, ako hoces poslusati srce svoje i nasla za mene malo vremena, sve bi mogli samo kad bi htela ti...

232. Ako te plasim zovi 92, ako te plasim zovi 93, ako te povredim zovi 94, a ako me hoces samo me zvrcni.

231. Ako me voliš, ne pricaj nikom. Ako me želiš, ne daj me nikom. Ako me ljubiš, ljubi me nežno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce oprošteno ti je……….

230. Vetar mi te doneo, spustio s nebeskih visina da budemo jedno, da nas obuzme toplina. Talasi su mi te doneli sa morskog dna da budes moja STVARNOST a ne SAN.

229. Znaj necu te voleti vecno, ali ne ljuti se jer nista ne traje vecno, volecu te jedan deo vecnosti, koliko traje moj zivot.

228. I pusticu ovu suzu tise jer, tebe nema pored mene vise.

227. Zbog tebe bih sve ostavila druge, ako sam pogresila, kazni me, al jednom reci bar ove noci tuzne, dal bi zaplakao ti ako me ne bude.

226. Kada pocne lisce padati mogu li se tebi nadati, no po tvome lakom hodu nada pada mi u vodu.

225. Moje misli tebi odlaze, lako dodju a tesko prolaze, iz daljina ko da cujem glas, gotovo je nema vise nade za nas.

224. Daj mi sebe od sebe ako neces da mi srce nazebe jer kad tebe nema ljubavi, cini mi se da je zima...

223. Pozeli da si zelja i ja cu te zeljeti. Pozelida si nada i ja cu se nadati. Pozeli da si ljubav i ja cu te voleti. Al ne pozeli da si bol jer necu te preboleti.

222. Reci sjajnoj zvezdi sto na nebu sja, da te poljubi umesto mene kad nemogu ja . . .

221. U srce sam te zakljucao nemozes izaci, a kluc sam izgubio nemogu ga naci!!!

220. Poljubac se prvi pamti, u srcu dugo krije, poljubac je uvek lep al ko prvi nikad nije.

219. Voli jer samo hrabri vole a kukavice cekaju da budu voljene.

218. Bio si zivot
Bio si sve
Bio se nekad
Ali vise ne

217. Ja bih opet tebe izabrala i ne bi se zato pokajala. Dusu i telo sve sam tebi dala samo da jos jednom budem tvoja "MALA"

216. ZIVIM - jer su oni to htjeli
VOLIM - jer sudbina to svima deli
PATIM - jer volim dragi oci tvoje
UMIREM - jer volim no sto nikad nece biti moje

215. Volela sam jednog decka i on je voleo mene samo sto se nismo voleli u isto vreme.

214. Znamo da alkohol skodi al dodje nam ponekad jer utehe nema u vodi.

213. Pusti me da zivim jer nisam trazila da budem rodjena.

212. Prolazim kroz tamne ulice koje su prie bile svetle. Ulice tamne kao i moje srce kad nisi ti kraj mene.

211. Seti se mene jedne noci kada ti bude najveca radost jer mi smo se sreli na najvecoj stazi koja se zove "MLADOST"

210. Kad se dvoje rastaju, budale placu, srecni nadju drugog a pametni odavno imaju rezervu!

209. Ako ti se veceras veliki smesni covek uvuce u krevet i stavite te u svoju torbu, ne brini se. Od Deda Mraza pozelela sam tebe.

208. Prestacu da te volim, prestacu da ti se divim, prestacu da mislim na tebe onog dana kad cu prestati da zivim.

207. Ljubi dok si mlada, sad kad imas koga, jer ljubav je slatka, a mladost je "KRATKA"

206. Ima jedan cvet, al ne znam mu ime, mislim da se zove "ne zaboravi me"

205. Iz ociju suze kaplju, usne tvoje ime sapcu, a srce boli zato sto te ludo voli!!!

204. Ja ne volim pice al pijem zbog tebe, ja ne volim suze al placem zbog tebe, ja ne volim sebe, al zato volim tebe.

203. Kad nocu nebo gledas ti mislis da zvezde sijaju, to se andeli nebo bude da tebe gledaju . . .

202. Volim te-zasto da to krijem, da se opijem-da suze lijem? Volim te-zelim ti to reci, zasto da patim zbog te dve reci??!!

201. Pederu glupi, konju jedan cupavi, prokleti idiote, odvratni smrade, ti glupavi gade, ti obicni klinjo, "VOLIM TE" svinjo!
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Tue Dec 25, 2007 11:52 pm

200. Bog samo zna sto te volim tako ja, sto cu te voleti jos sto godina!

199. Zelela sam ti poslati nesto neopisivo lepo, simpaticno, osecajno, umiljato, vruce, erotnico i vrlo pametno, ali nazalost ne mogu da stanem na ekran! :-)

198. Zasto pada kisa, zasto sunce sija, zasto vidis drugog, kad te volim ja!

197. Ti si moj san zvezdo, daleko za moju noc, ti si dan ti si moj san, nema mi leka, ako ti ides u noc, tuga ce doc, ti si moj san.

196. Poslala sam nocas andjela da te cuva, andjeo mi se ubrzo vratio, i rekao da andjeli ne cuvaju andjele.

195. Ucini bar jednu gresku, da lakse mogu te ostaviti...

194. Slusam muziku vetra, u stvari to vetar place i mislim da te mrzim, a volim te sve jace.

193. Hteo bih da sam suza, da se u tvome oku rodim, na tvom obrazu da zivim da delim sa tobom i dobro i zlo i na tvojim usnama daumrem.

192. Tebi moja mazo, tebi moje srce pripada...

191. Reci sunce i ja cu te ogrejati, reci andjeo i ja cu te sacuvati, reci secer i ja cu te zasladiti, reci Zdravko i ja cu te ...

190. Zar nikad neces shvatiti da se i osmehom moze plakati!

189. Na postelji dve tri kapi krvi veruj decko ti si meni prvi.

188. Marina ljubavi moja ti si moja kap usred kise.

187. Nemoj da se naginjes kroz prozor. Mozes pasti nekome na pamet.

186. Oprosti sto se i sada sjetih tebe kroz srce mi prostruji nesto vrelo. Oprosti sto cu se uvijek secati tebe i onda kada srce to ne bude htjelo...Mislim na tebe...

185. Pitces me ko mi je vazniji-Ti ili MOJ ZIVOT? Ja cu reci da mi je MOJ ZIVOT vazniji, a ti ces se okrenuti i otici neznajuci da si TI MOJ ZIVOT!

184. Uvek kada ti bude tesko, seti me se i ne placi, jer onaj ko se smeje, lepsi je i mnogo jaci.

183. Vec u prvim trenucima zaljubio sam se u tebe i duboko te upisao u svoje srce.

182. Srce moje mirno je spavalo, dok tebe nije upoznalo, kad te je upoznalo na tebe se je otkacilo.

181. Their are moments in life when you really miss someone. And you wish you could just pluck them from your dreams.....

180. Ne znam, sto bi ucinila, najradije bi te ubila, tako jako sam se u tebe zaljubila.

179. Sveca bez vatre ne moze goreti, ja pa bez tebe ne mogu ziveti.

178. Posvuda neka ruze cvateju, kuda stanes ti s nogom, jer uvijek te imam u glavi, kao cvet u travi.

177. Ti si secer, ja sam med, pa smo zajedno sladoled.

176. Putuj poruko moja i razveseli je, ako spava, probudi je, ako cita, poljubi je.

175. Ptica voli gnjezdo, medved voli sladki med, ja pa volim tebe vise nego sladoled.

174. Pticek voli pticicu tamo u mirisnom raju, ja pa volim tebe, iako u tudjem kraju.

173. Ptice daleko lete, s njima ide moje srce, kada pa sunce za goru zadje, seti se draga mene.

172. Bistri potok, brzo sumi, sve moje misli, k tebi vodi.

171. Budi lepa kao cvece, dobra kao pcelica, dugo, dugo zivela i uspomenu na mene imala.

170. Cekala sam princa na belom konju, a dosao je konj u belom BMW-u...

169. Cekam te, cekam, u proljecnoj tami, srce me boli, jer tebe jos nema.

168. Ako je u dvoje tako lijepo, kako je tek u troje.

167. Preko gore tri, preko devet sela, najlepsa djevojka si ti.

166. Kad ti ide sve naopaako, kad je ceo svet protiv tebe, ne zaboravi, da te negde ceka jedano srce, koje te voli.

165. Samo tebe volim, samo tebe znam, samo tebi zivot cu dam.

164. Seti se dana i tih noci, kad zajedno smo hodali ja i ti.

163. Sretne zvijezde, tamna noc, tebi draga, laku noc.

162. Srce je bogastvo, koje se ne prodaje i ne kupuje, nego daruje.

162. Sreca tvoja je zelja moja.

161. Reci sjajnoj zvezdi sto na nebu sja, da te poljubi umesto mene, jer ne mogu ja... Reci sjajnoj zvezdi sto na nebu sja, da te poljubi umesto mene, jer ne mogu ja..

160. Ako me volis, ne pricaj nikom. Ako me zelis, ne daj me nikom. Ako me ljubis, ljubi me nezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce oprosteno ti je!!!!

159. Tvoja ljubav je kao potok što iz raja tece, zbog tebe je moj život pun srece. Šaljem ti poljubac sladji od meda, ti si ono što meni u životu treba!

158. Kad se noc spusti i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomrcini poljubac ti šaljem svoj, nek poljubac stigne tamo gdje ne mogu ja i tiho ti šapne mislim na tebe ja.

157. Vjetar mi te donio s nebeskih visina, da budemo jedno, da nas obuzme toplina. Valovi su mi te donijeli sa morskog dna, da budeš moja stvarnost, a ne dio sna!

156. Rodila sam se placuci dok su se svi oko mene smejali, a umrecu smejuci se dok svi oko mene budu plakali!

155. Nemoj nikada ostaviti onog koga volis radi nekoga ko ti se samo svidja!

154. Tesko je gledati buducnost ocima punim proslosti!

153. Pozeli samo: da nikad ne izgubis voljeno i da nikad ne zavolis izgubljeno!

152. E da te Bog voli kao ja, Ziveo bi vecno!

151. Voli, Veruj, Daj! ALO PAZI! Koga, Kome, Sta!
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Tue Dec 25, 2007 11:53 pm

150. Nemoj da me gledas dok te gledam, jer oni sto nas gledaju pomislice da se volimo!

149. Neko u srcu cuva srecu, neko deo sna, neko komad ljubavi, a tebe cuvam ja!

148. Ako postoji radost, onda je to s tobom,ako postoji bol onda je to zivot bez tebe, ako postoji netko koga volim i zelim pokraj sebe, onda si sigurno to ti.

147. Nocas cu brojati zvezde i najlepsu cu pokloniti tebi. A u ponoc uz zvezdu padalicu pozele cu da me se ponekad setis!!!

146. Nocas je mesec crven od besa jer sam mu ukrala jednu zvezdu a ta zvezda si ti!

145. Sama sam, a neznam gde! Mozda znas put do mene? Zato molim, te ne zaboravi me i misli na mene, jer ja iz dna srca volim te, jer ti u mom zivotu si sve...

144. Tvoje su oci dva bisera koja svetle u tami ovog mracnog sveta i koje osvetljavaju put mojoj dusi!

143. Nocas sam sanjala andjela kako ljubi moje usne na kisi, nocas sam se videla u zagrljaju daleko odavde, nocas sam sanjala TEBE!

142. Jednom ces me pitati volim li vise zivot ili tebe. Ja cu odgovoriti - zivot. Ti ces se okrenuti i otici, a neces ni znati da si ti moj zivot...

141. Voli jer greh je vleti, a greh je najsladji a sladje je voleti od mrzeti, a ako volis da mrzis onda mozes da volis i zato voli me jer ja volim te!!!

140. Zivot je kratak za samo jednu ljubav ali obicno jedna ljubav i cini zivot zivotom.

139. Bez obzira gdje odes, koliko daleko, dio mene ce biti s tobom i dio tebe ce.

138. Kazu da je za srecu potrebno dvoje. Ja sam nesrecan. Kazu da je za ljubav potrebno dvoje, lazu ja volim za oboje.

137. Volim te ko nebo plavo volim te budalo mala.

136. Srce boli i boli ah zasto ja tebe volih.

135. ...kada jednom umres, tvoje ce se srce rasuti na tisucu zvijezda i svaki covjek koji pogleda u nebo, zaljubit ce se u noc...

134. ...zamisli sebi nesto najljepse, najslade, dodaj k tome beskrajnost, prosiri sa vjecnoscu, ukrasi sa zvijezdama, tek tada ces bar malo znati koliko mi znacis...

133. Potrazi me u zalasku sunca. Potrazi me u svitanju dana. Naci ces me u prici za dvoje, naci ces me u pjesmi o nama!

132. Ne mogu te voljeti vecno jer ni moj zivot nije vecan mogu samo da te volim onaj dio vecnost koliko traje i moj zivot.

131. Ako nekog volis nemoj da ga guras od sebe, mozda ga gurnes prejako.

130. Voleo bih da sam kap kise koja je dana spadala, da ti padnem niz vrat, medju grudi, ogledam se u mirisu svezih breskvi i isparim od srece.

129. Volim YOUR EYES zato sto su VERY NICE malcice LOOK AT ME a onda DON'T FORGET ME moje srce TIK-TAK FOR YOU BECAUSE I LOVE YOU!

128. Sinoc sam dobila poruku sa neba. Bogovi su se zalili da im je pobegao najlepsi Andjeo. Ne brini, nisam te odala!!!

127. Tek kad andjeli postanu zli, kad okeani presuse svi, tad srce ce moje prestati goreti, i ja cu te prestati voleti...

126. Ti mozes drugoj u zagrljaj pasti drhtat ces poput morske pene, ako budes na vrhuncu strasti sklopices oci i videti mene!

125. Vec odavno nada u mom srcu je izcezla da cu pronaci luku gde cu se skriti, usred olujnog mora nadjoh tebe... tebe luku moju gde cu vecno biti!

124. Traze se najlepse okice, bez dokumenata su presle granicu prijateljstva, bez dozvole ukrale moje srce. Poslednji put vidjene u prostorijama mojih snova.

123. Love is photogenic, it needs darkness to develop.

122. Udisem te kao letnje mirise jutrom
Kad me tvoji sapati probude
tiho kao najlepsa melodija
Moje ime na tvojim mekim usnama

121. Kada budes spavala u san cu ti doci ja da te vidim da te grlim da te ljubim da te imam samo za sebe. Jer jedino te tada mogu imati, nesudjena ljubavi!

120. Za tvoje snene oci... bisere, stavljam svoje srce dlanove i ovaj zivot tebi darujem, NEKA BUDE ZAUVEK... !!!

119. Teram te iz sebe, sa sobom se borim, zelim te mrziti a prokleto te volim!

118. Ziveti bez ljubavi to je kao noc bez jutra, kao danas bez sutra, kada dusa ti je prazna samoca najgora je kazna!!!

117. Ako se ikada budemo rastali neka to bude u PROLJECE, jer tesko je gledati druge ljubavi kako se radjaju dok nasa umire.

116. Zaboravi me samo na trenutak i videces koliko je tesko ziveti bez mene!

115. Ako negdje postoji sjaj onda je on u tvojim ocima. Ako negdje postoji bol onda je to zivot bez tebe. Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si, vjeruj mi ti!!

114. Rastojanje koje je sada medju nama pomnozi sa 200 000, i predji toliko, stici ces na kraj sveta, stani na ivicu i pogledaj ka meni, toliko +2cm te volim!

113. Veceras kad skopis oci sanjaj o nekom ko misli na tebe i osetices da su snovi u kojima zivimo najsladji bar ove noci!

112. Nema zivota bez lljubavi, ni ljubavi bez ljubomore, ni ljubomore bez prevare, ni prevare bez razloga!

111. Ti imas nesto posebno, nesto vrlo lepo, sarmantno, nesto sto drugi nemaju i nikad nece imati, ti imas MENE!!!

110. CUVAJ ME-u malomkutku svoga srca. Nek ti moje misli ne remete nijedan trenutak zivota.VOLI ME-tek toliko ta znam da postojim!

109. Ne dozvoli da daljina ucini svoje, jer ono sto nas veze jace je od dalljine, trajnije od vecnosti!

108. Da je zrno peska jedinica za ljubav, sve pustinje ovog sveta nebi bile dovoljne da ti kazem koliko te volim!!!

107. Kada pogledas u nebo i vidis zvezda sjaj, moje srce samo je tvoje ljubavi znaj. Kada osjetis na licu vetra dah, to ja saljem svoj poljubac tebi kroz mrak.

106. Kada budes spavala u san cu ti doci ja da te vidim da te grlim da te ljubim da te imam samo za sebe. Jer jedino te tada mogu imati, nesudjena ljubavi!

105. Bog mi daje, Bog mi uzima, samo tebe neka mi ne oduzima, sve sto sada imam, to si ti, moja jedina i najveca ljubavi!

104. ZA TVOJE SNENE OCI.... BISERE STAVLJAM SVOJE SRCE U DLANOVE I OVAJ ZIVOT TEBI DARUJEM, NEKA BUDE ZAUVEK!!!

103. Moje misli tebi odlaze, lako dodju a tesko prolaze, iz daljina k'o da cujem glas gotovo je nema vise vremena za nas!

102. Voli jer hrabri vole, a kukavice cekaju da budu voljene.

101. Zaljubljen covek misli da uvek voli prvi put, iako je pre toga sto puta voleo, a dogadja se cak da veruje kako je odista samo ovaj put istinski voleo.
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Tue Dec 25, 2007 11:54 pm

100. ...putanjom boli vuce jos jedna beskrajna, tuznanoc...bez smisla i kraja bez tebe...ljubavi...

99. Ti si meni sve osecam, jos uvek tebi ja pripadam, jos uvek cekam te da vratis se da te opet ljubim...

98. Ponovo ti govorim da volim te, po ko zna koji put ja ti priznajem da svaki ovaj tren sa tobom radost je, hvlala bogu sto mogu biti kraj tebe.

97. Rekli su mi da dan traje 24 sata, da sat traje 60 minuta, da minuta traje 60 sekundi - ali mi niko nije rekao da sekunda bez tebe traje vjecno...

96. If I will be in heaven before you i will write your name on every star so all that angels will now how much you mean to me.

95. Voleti je tesko, mrziti je lako. Ako ne volis vise, nisi nista postigao.

94. Voli tvoje oci, divan pogled tvoj, vise volim tebe, nego zivot svoj!

93. Nemoj me uzimati za rec, uzmi me u narucje.

92. Ako je greska VOLJETI TE, onda mi SRCE ne dopusta da ne grijesim.

91. Gledam te nocu dok spavas jer ti tada andjeli slice,mazim ti kosu dok sanjas i pricam ne ispricane price. Sklanjam kosu sa lica snenog, sjecam se andjela malenog.

90. Snovi mogu biti lepsi od drugih, bolji od drugih, originalniji od drugih, mogu biti stalno s tobom ili ih jutro odvaja od tebe. A moj san upravo cita ovu poruku... Poslalo:

89. Prestani da me smatras ludim samo zato sto sam lud za tobom.

88. Znam da je voznja sa tobom ludilo, zato hocu da poludim.

87. Pio sam da te zaboravim ali sam video duplo.

86. Sta da saram sta da pisem kad te volim koliko i disem.

85. Jelena mislio sam na tebe cele noci pa sam te onda i sanjao.

84. Tvoja tuga je opravdan razlog ja budem tuzan.

83. Posto si se uselila u moje misli trazim gostoprimstvo u tvom zagljaju. Jer je tamo najlepse.

82. Nisam nikad voleo kao nocas.

81. Ne marim vise na sate, ni po suncevom kodu, dan mi je kad se njegove oci vrate, i noc kad ponovo od mene odu.

80. Ako se ikada budemo rastali, gubimo oboje. Ja jer sam te volela. Ti - jer si bio taj kojeg sam volela. Ali ipak gubis samo ti, ja cu naci nekog drugog kog cu voleti.

79. Rekao si da vise neces da me vidis, ugasila sam svetlo.

78. Ljubavi rekao si da delimo sve na pola, budi sada dobar pa dodji po svoj deo bola.

77. Ljubav je provalija u koju covek pored svih upozorenja upada.

76. Romeo nemoj da popijes otrov.

75. Istina je jedno ali su razliciti nacini gledanja na nju.

74. Ako ikada ostarim znam ko ce mi pomoci. JA

73. Kad budes u samoci, kada budu duge noci. Ti upitaj srce svoje da li pamti ime moje.

72. Nemoj nikada svoju tugu zalivati suzama jer sve sto se zaliva raste jos vise.

71. Ako nekog iskreno volis, nemoj da ga zeznes, znaj da to boli.

70. Volim samo tebe i sve o tebi znam i sve sto se ljubav zove hocu da ti dam.

69. Suzama sam lepio tapete kad ti ode i odvede dete.

68. Htela sam da te mrzim, da te zgazim da te nema vise ali bio si kap kise tada i nikad vise.

67. Ciljao sam u tvoje srce a pogodio sam malo nize.

66. Otvori mi vrata tvoga srca, pusti me unutra i nedaj mi nikad da izadjem.

65. Dan je zaljubljen u noc. Noc je zaljubljena u dan, a ja sam zaljubljena u tebe.

64. Imaju svi andjeli krila ali nemaju brza kola.

63. Zivot i reka imaju jednu slicnost. Nikada se ne vracaju svome izvoru.

62. Mislim ja na tebe ali ne znam s'kim cu ostariti.

61. Draga kako mozes verovati svojim ocima vise nego meni? Tvoj neverni decko

60. Ne mogu vise leteti do tebe i gledati kako sanjas, uzeo si mi sve pa i krila.

59. Nisam znala da plivam u moru tvojih naravi, ja sam samo jos jedna lazna pobeda u tvojim ocima.

58. Usmljeni zagoreli crv trazi socnu jabuku.

57. Nema ne osvojivih muskaraca, ima samo nevestih zena.

56. Zamisli dolazim sutra. Osim ako ti ne zelis da ostanem duze.

55. I asked God 4 a Flower he gave me a garden, I asked 4 a tree he gave a forest, I asked 4 a river he gave me an Ocean I asked 4 ANGEL he gave me YOU!!!

54. Zbog tebe sam mrzela ovo jutro, jel ceo san sam imala tebe u vidu magle oko sebe...

53. Nezdravo, neshvatljivo, totalno, nezamislivo, nemoguce, nenormalno, ludo, carobno, cudno, krajnje, neodoljivo, famozno, iskreno mi nedostajes!!!

52. Moja ljubav za tebe nece prestati sve dok jedan slepi slikar ne pokusa naslikati zvuk latice, kako pada na prozirni tepih nepostojeceg poda!

51. JA IMAM SAMO DVE BITNE STVARI U ZIVOTU-SRCE I TEBE! SRCE ZA TEBE A TEBE SAMO ZA SEBE-VOLIM TE!!!!
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Tue Dec 25, 2007 11:54 pm

50. U razdeljak te ljubim.

49. I umorna sam kao ostareli ratnik i posle svih bitaka srce me boli, a jedini lek je neko kao ti da me voli...

48. Sanjaj sve sto ti srce zeli, dusa voli, ali nemoj citav zivot da sanjas vec se probudi sutra i ostvari svoj san! Laku noc!

47. Ljubav je kao delfin sto se obasjan mjesecinom kupa u toplini tvojih ociju i zato ih nikada nemoj sklopiti jer kazu da delfini umiru u tami.

46. Bog je svim andjelima dao krila osim tebi jer nije zelio da mu najljepsi odleti!

45. Mi hodamo po crti
Tankoj zutoj crti kroz mrak
U kojoj nestaju kuce i ljudi i lica
Citava ulica polako tone u dne
Jos samo plavi prozori vire u tami

44. Kad me sretnes sa njim
negledaj ga kao suparnika
vec ga gledaj kao coveka
koji nije imao srece
jer je uzeo devojku
koja ga nikad voleti nece

43. Ako se ikad bude stvarao novi
svet, molim da taj svet
bude iste vere, jer tesko je
voleti nekog, a da nas imena dele

42. Zivot je lanac bez kraja mnoge
od nas pogresno spaja. Velike
tajne krijem u sebi, cesto se
pitam dali sam ikad sta znacila tebi Poslala:

41. Negde u daljini pogled mi se
gubi, negde u daljini moje srce
ljubi. Prolazi mi mladost i u
ceznji vene daleko si daleko od mene

40. A ja sam ko uvek kad si blizu
Ponovo gizdav i jak
Tako smo lepi
Tako smo sami

39. Mi hodamo po crti
Tankoj zutoj crti kroz grad
Pocel je sitna kisa
Hladne su ulice

38. Noc je bez tajni
Nase duge sjene su se pruzile
niz mokri asfalt

37. Klecim ispred slike tvoje
suze kvase lice moje
sklopljenih te ruku molim
vrati se jer te volim

36. Kad prelazis preko mosta
pogledaj u reku,
to su moje suze sto
za tobom teku

35. Ljubav je stvarnost
Ljubav je masta
Ljubav je bol sto
moze svasta

34. One se ljube
One se boje
One se cude

33. Miris noci miris tela
Sami smo na cesti
Ne bij se ja cu biti tu...
Kad bude vreme za to!

32. Ja zelim te samo na cas! Minuta vec

31. Kad sam bila mala rekli su mi stariji da su med i mleko dve nasladje stvari, a sad kad sam starija i stekla iskustva slada su mi tvoja usta!

30. Volim te voim i ne mogu drugog, iz tvoje case otrov bi pila. Razbicu casu ja nevolim tugu, ja volim njega, a on voli drugu!

29. CUDNE MISLI
Posetile su me cudne misli
Bas je ovo neki cuven kraj
Dati cu ti znak da ne vidis
i recicu ti samo
Bye baby bye

28. Cao! Cao! CAo!
Ja sam razbludni sin
Sama magla i dim
Mokrih cipela gradom prolazim
Kao dosadni film ja ti govorim korakom
Ko zna kako daleko odlazim

27. I ko ce ga znati sto se u njem zbilo
Kroz taj HAUSTOR mnogo toga bilo
Sad je samo secanja dio

26. Da si lep, to vidim
Da si dobar, to znam
Da volis, to mislim
ali koga , to ne znam

25. Nemoj ga juriti
neces ga stici
okreni mu leda
sam ce ti prici

24. Kada budes u samoci,
kada ti budu duge noci
ti otvori prozor svoj
ja ti saljem poljubac moj

23. Kad se sretnu oci nase,
a ja spustim svoje dole
nek ti bude jasno
da te moje oci vole

22. Sudbina je teska,
a zivot jos tezi,
sve sto covjek zeli
i spred njega bezi

21. Ne stidim se reci, volela sam gada. VOLIM GA I SADA!

20. U zivotu imam dve zelje: 1. Da me volis; 2. Da mi se ona ostvari.

19. Da te Bog voli koliko ja, ziveo bi vecno.

18. Zivis i zivotu se divis a onda iskocis iz svog zivota i zaljubis se u idijota.

17. Ja nisam cvet po kom se gazi,
niti sam svetlo koje se gasi,
ja nisam rob koji te slusa,
ja sam jedna zaljubljena dusa.

16.TI SI MOJ CVIJET NA PROZORU, A JA SANJAM DA TE PRESADUJEM SVAKI DAN!

15. DA LI ZNAS KOLIKO JE SRCU TOPLO DOK MISLI NA TEBE!

14. BEZ TEBE JESVE NISTA, A SA TOBOM JE NISTA SVE!

13. Pisem sporo jer znam da sporo citas.

12. VOLEO BIH DA SAM SUZA, DA SE RODIM U TVOJIM OCIMA, KLIZIM TI NIZ LICE I UMREM NA TVOJIM USNAMA. . .

11. Ako Ti nekad bude tesko,
ako suze budes morao kriti,
seti se mene i reci,
"nisam znao kako je plakati"

10. Hteo sam ti poslati nesto zgodno i lepo, a opet slatko i sexy... ali, ima jedan problem: NISAM STAO U DISPLAY!!!

9. U mojoj psiholoskoj konstituciji manifesuje se apsolutna dominacija pozitivne energije za individualnost tvoje osobe. Krace receno: IZLUDJUJES ME!

8. Kazi mi sad mili moj zasto je tuzan pogled tvoj, za kim tvoje srce pati hoces li meni svoju ljubav dati. U tihoj noci dok oganj gori seti se dragi da te neko VOLI!!!

7. Kako da te zovem sreco ili tugo kad si za mene i jedno i drugo!

6. Ne stidim se reci, volela sam gada, al se stidim reci volim ga i sada!

5. Sinoc sam zamolila andjela da te cuva, ali on se brzo vratio, a ja sam ga pitala: -Zasto?. A on ce: -Andjeo ne cuva drugog andjela!!!

3. Rekli su mi da dan traje 24 sata, da sat traje 60 minuta, da minuta traje 60 sekundi - ali mi niko nije rekao da sekunda bez tebe traje vjecno...

2. S OBZIROM NA OBZIR DA JE MOJ OBZIR OBZIRNIJI OD TVOG OBZIRA TVOJ OBZIR NE DOLAZI U OBZIR!

1. Ljubav je sreca ovoga
sveta nekome prija
a nekome smeta
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Tue Dec 25, 2007 11:56 pm

Ewo josh...

315. No 1 Ljubav je izmisljena da bi se ZENE lakse skinule!

***. sReCa Je jEdInI uDarAc kOjI mE Je PrOmAsIo.

***. Ljubav je igra za dvoje cijom greskom nastaje troje!!!!

***. van konkurencije Covek je jedna jebena stvar. Narocito ako je zena!

***. extra VOLITE FEMINISTKINJE, I BRKATE ZENE TREBAJU LJUBAV!

***. - REKLA MI JE "ROMEO BICU TVOJA JULIJA". POBEGAO SAM JER NE ZELIM DA UMREM MLAD"!

***. Ljubav je jaca i od mecke.

***. Uvek sam te... uvek cu te... ma nije ni vazno...

308. Poslije Tebe i mora mogu presušti, niti jedna me žeđ vise ne zanima.

307. Vreme je predugo za one koji čekaju, a prekratko za one koji se vole.

306. Živeti među hiljadama osoba, a misliti samo na jednu znači voleti je!

305. Veruj u ljubav i kad ti zadaje bol!

304. Nikad ne ljubiš dovoljno, ako ne ljubiš previše!

303. Ljubav je kao fakultet što se večno studira!

302. "Onog dana kad prestanete gorijeti od ljubavi mnogi ce umreti od hladnoce!"

301. Ljubav je samo san koji traje dok se ne probudis.

300. "Od svih reci sto rekao si mi u zivotu, o istini i slobodnom bicu, da pevao si meni... prvi put ne bojim se ljubavi..."

299. Ljubav su mora, ljubav su neba, ljubav je sve sto ljudima treba, ljubav je potok sto tece iz raja, a poljubac je putic sto dva srca spaja...

298. Neka cijeli svijet zna da te ludo volim petra.

297. Ljubav je snaga, Ljubav je moc, gotova beba za jdnu noc.

296. Ljubav je igra u kojoj ne pali blef, srce se otvara teže nego najbolji sef...

295. Ludo je zaljubiti se a jos gore voleto aleksandre volim te.

294. Budi nocas zvezda sjajna, moja mala, slatka tajna, moja radost i lepota, budi dio mog života!!!!

293. Zivot je kazna za progonjene iz raja!!!!

292. EDI VOLIM TE NAJVISE NA CELOM SVETU!!!!

291. Nevena!Ti i ja volimo razlicite stvari. Ti mena a ja tebe!

290. Ljubljenje je jezik ljubavi.Dodji da pricamo....

289. Ljubav nije paradajz....

288. SAMOUBOJICE U LJUBAVI NE POSTOJE, UBILI SU IH DRUGI.

287. IZGUBITI SMISAO O SEBI SVOJOJ CIJENI=LJUBAV.

286. COVJEK SE NAJVIŠE PLAŠI ONOG ŠTO NE RAZUMIJE.

285. LELO VOLIM TE KO BOGA !!!

284. IDEM PUTEM CVJETAJU BANDERE VOLI TE TVOJ PIKACU.

283. Ljubav je kao cokolada: slatka ali kratko traje.

282. Da je život tako lijep i sretan, ne bi se rodila placuci!

281. Ljubav je slijepa - zato se zaljubljeni pipaju!

280. LJUBAV JE BOL, BOL JE NA BRACU, TRAJEKT JE SKUP NEMA SE NOVACA!!! VOLIM TE BORISE!!!!!

279. Volim te, ali na tvoju odgovornost.

278. Ljubav je kao sreca-ne zeli da se za njom trci!

277. Kako da gledam u buducnost ocima punim proslosti.

276. POLJUBAC - je himna ljubavi !!!!!!!!!!

275. Kisa pasa cvjetaju bandere eksrer u zidu ja tebe volim ti si moja cura.

274. Bolje se bosti u krevetu, a ne u venu.

273. Ljubav je kao šah; uvijek te zajebe neki KONJ dok osvajaš KRALJA!!!!!!!

272. Bices moja ili bozija, ako ne budes moja tad cu ja biti Bog.

271. USPIO SI ZAPALITI SRCE MOJE, NE SIBICOM, NE PLAMENOM, VEC OCIMA ZELENE BOJE!!!

270. SUDBINA JE NEUMOLJIV KRVNIK-PREDAJE ME ZAUVIJEK U NJEGOVE RUKE, A JA VOLIM SAMO TEBE.

269. Uvjek kad doje mojih 5 min, stane sat!!!

268. SAMO NAS NEBO RASTAVIT MOŽE I NIŠTA VIŠE I NITKO NIKADA!!! MARIO, LJUBAVI, JA TE VOLIM I PREVISE!!!

267. Ako je Bog jedino stvorenje koje ne mora biti videno da bi se u njega vjerovalo, onda si ti jedino stvorenje koje ne mora biti prisutno, da bi se VOLJELO!!!

266. Ljubav je livada po kojoj magarci pasu.

265. MOZEMO DA BIRAMO PARTNERA ALI NE I LJUBAV.

264. Ljubim drugu, jer tebe ne mogu, srce mi place, volim te sve jace.

263. Ljubav je kada srce prestane kucati i pocne drhtati, a to moje cini kad si ti u blizini.

262. Ljubav je mala ptica i životna varalica, put mladosti, dah radosti, cvjetc ludi, sreca ljudi, nešto lijepo, a sasvim slijepo.

261. Volim te i pored toliko mana koje te cine idiotom...

260. Ljubav je most koji spaja dvije budale.

259. LJUBAV JE KOSKA KOJU SVAKA BUDALA GLODJE.

258. Sve sto je lijepo kratko traje.

257. Ljubav je putovanje u RAJ sa povratnom kartom!!!

256. Zaustaviti nas nece ni ako nas plaše, samo smrt je jaca od ljubavi naše!

255. "Neuspeh nije ako nesto ucinite pogresno, vec ako ni ne pokusate."

254. "Onog dana kad prestanete goreti od ljubavi mnogi ce umreti od hladnoce!"

253. ...volim te jer mi dajes ljubav...
...volim ljubav jer mi je TI dajes...

252. U stvarnu istinu se moze uci samo srcem.

251. Ljubav je najidilicnija i ljudima tako draga ptica.
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Tue Dec 25, 2007 11:57 pm

250. Ljubav je najidilicnija i ljudima tako draga ptica.

249. Jedina svjetlosna zraka za koju se covjek hvata je nada.

248. Draga suparnice ja ti zelim srecu zdrava legla, mrtva se protegla!!!!!!!!!!

247. Bolje testirati kocnice nego kociti testisima.

246. LJUBAV JE CIGARETA, POLJUBAC JE DIM, A PEPEO JE TRAG STO OSTAJE ZA NJIM!!!

245. SAMOCA - vrijeme kad nemaš kome reci da si sam.

244. LJUBAV JE SAN IZ KOJEG SE BUDIMO SUZNIH OCIJU.

243. DA BI OSTVARIO SVOJE SNOVE MORAŠ SE NAJPRIJE PROBUDITI.

242. Ljubav je nista, voleti je sve. Jer ljubiti moze svako a voleti ne.

241. LJUBAV SU IZMISLILI SIROMASNI DA JEBU BESPLATNO.

240. LJUBAV JE BOL A BOL JE NA BRACU. HA HA Poslala: NIKITA

239. "Nada je jedina laz kojoj se veruje!"

238. Kada kazem da te volim, to u stvari ne govorim ja nego moje srce...

237. DA TE BOG VOLI KAO JA ZIVEO BI VJECNO.

236. Ljubav pocinje pogledom, nastavlja se poljupcima, a završava suzama!

235. U mislima sa tobom i samoca je lijepa, VOLIM TE!

234. Edipe, vrati se! Sve ti je oprošteno! Majka

233. LJUBAV JE LIJEPA SAMO DOK SE CEKA, DOK OD SEBE TEK NAGOVJEŠTAJ DA.

232. Nesreca je kada ti sreca kuca na vrata a ti nisi kod kuce.......VOLIM TE HEM!!!!!

231. TKO IMA SRECE NA KARTAMA IMA PARA ZA LJUBAV.

230. CUD JE ZENSKA SMIJESNA RABOTA.

229. Ljubi bliznjega svoga kao samoga sebe.

228. Volim te, ali na tvoju odgovornost.

227. ZA NJEGA: Tvoje je srce slobodno imaj hrabrosti da ga sledis!!!!!!!!!!!!!!!!!

226. Volim te, tako te volim, da bih te najradije pojeo! Ljudožder!

225. Vise nista nije kao prije... pcele me zaboravile... jer drugu su zavoljele!! zA TeBe sOva

224. Ljubav je partija u kojoj svi varaju,muskaci da i dobili,a zene da ne bi izgubile (o) za SOVU

223. Voljela sam idiota a, sad mog skota.

222. PITAJU SE STA JE LJUBAV? Ljubav je pickin dim!!!

221. Ljubav je ljubav nema ideala muškarac je na svijetu najveca budala!!!

220. Elvis i alma to su para 2 ljubili se grlili se sve do pola 2.

219. Ljubavi moja jedina zasto te toliko volim mozda zato sto su svi posle tebe tako smesni ili ...

218. Nostalgija jer je vazduh prepun tvojih uzdaha nostalgija jer sam te tako ludo volela.

217. Igore....MARSH IZ KUCEE!!!!

216. Bolje biti tuzan sa ljubavlju, nego da si tuzan bez nje!!!

215. Samo se jednom iskreno ljubi, a sve ostalo je težnja ka zaboravu...

214. Sažaljenje je najveci otrov ljubavi.

213. U ljubavi ne postoji zaborav, postoji samo prepuštanje sudbini.

212. Ljubav je kao cigareta mozesje ugasiti kada hoces ali kad je opet zapalis nije vise kao pre.

211. Najbolja akcija koja se moze poduzeti, jeste ne poduzeti nista.

210. PROGUTAO SAM TIGANJ. KO NE VERUJE NEK OPIPA DRSKU.

209. Ljubiti je tesko, mrziti je lako. Ako ne ljubis vise, nisi nista postigao.

208. Da bi svet ljepši bio, Bog je ljubav dao a da ljubav boli On to nije znao.

207. Ono sto je najlepse u zivotu uvek je san.

206. Volimo puteve koji su nam nedostizni.

205. Voleti ne znaci gledati jedno u drugo vec gledati u istom pravcu.

204. Bol je jedini covekov prijatelj, kad svi odu on ostane.

203. Volim te cak nakon duge godine i mislim na tebe Micka-srebrnik.

202. Ljubav je najljepša nota simfonije života!

201. Ako me napustis je l' mogu i ja sa tobom?
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Tue Dec 25, 2007 11:57 pm

200. U sexu je kao u ratu, krv prolivaju nevini!

199. Treba ceniti ono sto imas, a ne zaliti ono sto nemas!

198. Treba li uvek kriti ono sto mislimo da bi imali ono sto volimo?

197. Ljubav je u dusi a ne izmedju NOGU!!??

196. Muskarci su kao kokosi. Nemaju mozga a nose jaja.

195. Prvo sto mogu izgubiti kod diete jest volja.

194. Voli bit ces zajeban.... Zajebi bit ces voljen !!!

193. Ako je ljubav droga onda sam ja najveci narkoman....

192. Ljubav je kao brza voznja startujes naglo, vozis brzo, kocis kasno...

191. Volim tebe, zato se odricem onih koji vole mene.

190. ZIVOT je posten nego srce radi svoje a mozak ne sudjeluje....

189. VOLJELA SAM ŽIVOT, VOLJELA SAM TEBE, MA KAD BOLJE RAZMISLIM:KO TE JEBE!!!

188. Vrhunac zaljubljenosti je kada volis bubasvabe samo zato sto zive u njenom stanu.

187. Ruzama je potrebno sunce a zenama ljubav.

186. Za coveka se istinski bore samo zene.

185. Zena koja iskreno ljubi, ne moze biti ni zla ni neverna.

184. Ono sto se voli, voli se i kad se izgubi.

183. Malo ima ljudi, koji se kada ih ljubav prođe, ne stide što su bili zaljubljeni.

182. Sto ne boli - to nije zivot, sto ne prolazi - to nije sreca.

181. Ljubav cini da prolazi vreme, vreme cini da prolazi ljubav.

180. Biti zaljubljen znaci biti u stanju vecne anestezijee.

179. Onaj ko te ostavlja, a zna da ga volis, nije vredan tvojih suza.

178. Samo se jednom ludo i iskreno voli!!!

177. Ljubav je sitna stvar, a zivot je sitna riba!

176. Postoji samo jedan nacin da budemo srecni - zivjeti zajedno!

175. Istorija ljubavi pisana je u tri reci sastanak-sreca-rastanak.

174. Nadaj se jer nada je poslednje sto se moze izgubiti.

173. Ljudi su sa razlogom izmislili ljubav a budale bez razloga kraj.

172. Cesto je tesko pronaci reci jer onih pravih je tako malo.

171. Obicno kad prestanemo voleti, bivamo voljeni.

170. Velicina jedne ljubavi oseti se kad dodje kraj.

169. Ljubav pocinje onda kada je iluzija jaca od strasti.

168. Ljubav koja je mogla umreti, nije bila ljubav.

167. Nikad ne dozvoli da te pobedi samoca

166. Kada jednom odes zapamti puteve odlaska mozda jednom pozelis i da se vratis.

165. Ne nadaj se sreci jer ona uvek dolazi iznenada!

164. Ne dozvoli da te prevare!

163. Ja mozda ne znam sta hocu ali znam sta nemam!!

162. Ljubav pocinje onda kada je iluzija jaca od strasti.

161. Ljubav nema granice!

160. Ljubav nema godine - stalno se radja!

159. Nista ne treba cekati svemu treba ici u susret.

158. Vrhunac zaljubljenosti je kada obozavas bubasvabe samo zato sto zive u njegovom stanu

157. Zivot je suvise kratak da bi se trosio na kajanje.

156. Ljubav je najmocnije osecanje ljudske prirode, mocnije i od razuma.

155. Ljubav razume ljubav, te joj nisu potrebne reci

154. Zene su brbljive jer muskarcima se nista ne moze dokazato u dve reci!

153. Oduzmi zivotu ljubav, pa si mu oduzeo njegov zivot

152. Ljubav koja je mogla umreti, nije bila ljubav.

151. Ja mozda ne znam sta hocu ali znam sta nemam!!
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Tue Dec 25, 2007 11:58 pm

150. Samo onaj ko iskreno voli ima snage da oprosti!!

149. Ljubomora je bol koja svim silama nastoji da otkrije ono sto bi je ucinilo vecom...

148. Gde se ljubav useli, tu se pamet iseli.

147. Zemlja se kotrlja na dva tacka, jedan je zlato, a drugi ljubav

146. Biti zaljubljen znaci biti u stanju vecne anestezije.

145. Rodjena sam da gubim, zivim da bih pobedila!

144. ZIVIS, ZIVIS I SVEMU SE DIVIS I JEDNOM ISPADNES IZ TAKVOG ZIVOTA I ZALJUBIS SE U IDIOTA!!!

143. PIJEM DA TE ZABORAVIM, A KAD SE NAPIJEM- VIDIM TE UDUPLO!!!!!

141. SUZE SU COVEKOV NAJBOLJI PRIJATELJ, KADA GA SVI OSTAVE_ONE SE POJAVE!!!!!!!!!

140. Kada ti bude tesko, seti se mene!!!!!!!!!

139. Osudjen sam da te volim, da te zelim, a da te nemam!!!!!!!!!!!!!

138. Bezuspesni su pokusaji vremena da nam izbrisu iz secanja one koje volimo!!!!!!!!!!

137. VOLETI ne znaci IMATI!!!!!!!!!!!

136. VOLETI to je lako ali voleti iskreno to ne moze svako !!!!!!!!!!!

135. LJUBAV JE SAN A SNOVIMA NE TREBA VEROVATI!!!!!!!!!!!!!!!!

134. Dok sam ucio da volim shvatio sam da je mnogo bezbolnije MRZETI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

133. Zaborav sve leci a pesma je najlepsi nacin zaborava, jer u pesmi se covek seca samo onog sto voli!!!!!!!!!!!!!!

132. Takav je zivot, takva je sreca, sto vise volis, tuga je veca.

131. U ZIVOTU COVEK NAJVISE GUBI ONO STO VOLI!!!!!!!!!!!

130. KAD JE LJUBAV TAJNA I TUGA SE KRIJE TO NE MOZE ZNATI KO VOLEO NIJE!!!!!!!!

129. VOLI JER HRABRI VOLE A KUKAVICE CEKAJU DA BUDU VOLJENE!!!!!!!!!!!!!!!

128. Uzrujavati se zbog onog sto nemas znaci trositi ono sto imas.

127. Ako novac stvarno ne donosi srecu, onda ga podelite..

126. Ljubomora je slepo verovanje da na ovom svetu postoji jos jedna osoba sa isto tako losim iskustvom kao vi.

125. Za svet si ti samo jedna osoba. Ali za mene ti si ceo svet....

124. Ko na sastanak zakasni (kao ja cesto), ima sansu iz tudjih gresaka nesto da nauci..

123. I NIKOM NIJE LIJEPSE NEK JE NAM. SAMO DA JE TAKO SVAKI DAN!!!

122. VOLI, VOLI I SAMO VOLI DO SMRTI.

121. Ljubav je love story, ljubav je vatra sto gori, ljubav je noc i dan, a na kraju si zajeban.

120. Nemojte voditi psa, vodite ljubav

119. Srce postoji upravo zato da ga u ljubavbi nekom darujemo.

118. ZA LJUBAV SU POTREBNI HEROJI!

117. NE naginji se kroz prozor, mozda nekome padnes na pamet.

116. Ljubav je uvek plemenita i lepa, ali stvarnost se brine da ona prolazi kroz šumu kopriva.

115. Imam sve, imam tebe Andie....Volim te.

114. Ljubav je kao sah. Uvek te zezne neki konj dok osvajas kralja.

113. Ljubav je prilika za dugotrajan bol!

112. Muškarci su kao automobili, tek kad legneš pod njih shvatiš šta im fali.

111. Zemlja je okrugla, a ljudi se jebu na svakom cosku!!!!

110. Cilj bilo koje revolucije je srusiti sve staro. Cilj seksualne revolucije je srusiti sve MLADO.

109. Velicina jedne ljubavi oseti se kad dodje kraj

108. Ljubav je najmocnije osecanje ljudske prirode, mocnije i od razuma.

107. Zene su rodjeni vozaci: prvo te pale, pa te vozaju, onda te gaze i na kraju obilaze!

106. Muskarac je glumac sto glumi pred tobom...

105. Ljubav je putovanje u raj sa povratnom kartom.

104. Muskarci su kao automobili, ako ne pazis, zavrsices ispod njih.

103. Muskarci su kao WC, ili usrani, ili zauzeti.

102. Muskarci su kao automobili, neznas sta im fali, dok ne legnes ispod njih!

101. Gde postoji zelja tu postoji i otpor.
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Tue Dec 25, 2007 11:58 pm

100. Ljubav je slijepa - zato je treba voditi.

99. Bolje tenis-poster nego penis u tosteru.

98. Zivot je volsebnu melodiju ali njegov polsedni akord je smrt.

97. Ljubav je sah uvek te neki konj zajebe.

96. Biti sam - refren mog zivota

95. Bolje biti u samoci nego u ljubavi budala...

94. Nemoj zbog ljubavi postati prosjak...

93. Umri mlad da ostanes lep leš!

92. Raj nije gore vec u srcu coveka...

91. Srecu nemozes stici ako je nisi sreo.

90. Bolje da ti zavide nego da te sazaljavaju...

89. . Ljubav je sah pazi na potez...

88. . Bolje gorka istina nego slatka laz...

87. Ako je muskarac raj zelim jednu kartu za pakao!

86. Obicno kad prestanemo voleti, bivamo voljeni

85. Nadaj se jer nada je poslednje sto se moze izgubiti

84. Decko mojih snova pusti me da spavam!

83. Ljubav pocinje onda kada je iluzija jaca od strasti.

82. Decka ces uvek naci , ali druga retko zato ne dozvoli da ti sex pokvari prijateljstvo

81. Nemoj da se razocaras kad se razocaras jer znaj saznajes istinu

80. Varaj, ne dozvoli da te prevare!

79. Ljubav je sitna stvar, a zivot je sitna riba!

78. Mladost imamo da bi cinili gluposti a starost da bi se tim glupostima divili.

77. Ako dugo zive zajedno, zivotinje se navade jedna na drugu, ljudi se pa zamrze.

76. Ako drzis ruku stisnuto, ne mozes se s nikim rukovati.

75. Ako hoces prijatelja izgubiti, moras mu pozajmiti novac.

74. Ako mislis, da ti je bog okrenuo ledja je greska... Samo pisa.

73. Ako ne znas pametno govoriti, pametno cuti!

72. Ako si nesretno zaljubljen, budi sretan, da si zaljubljen.

71. Ako zelite voditi ljude, morate im okrenuti ledja!

70. Citati i ne razumeti je, kao loviti i nista uloviti.

69. Covek je kao zrno rize, koje se kuva u loncu: ponekad na povrsini, ponekad na dnu.

68. Covek je onoliko bogat, koliko ima prijatelja.

67. Covek se probija, dok je mlad. Kasnije pazi, da se mladi ne probijaju.

66. Covek sa lakocom trpi samo jednu bol, to je bol drugih.

65. Covek mora vec nesto znati, ako hoce sakriti, da nista ne zna.

64. Prva ljubav je opasna samo, ako je istodobno poslednja.

63. Prva ljubav je slicna prvome snegu, retko dugo ostane.

62. Prva ljubav je sladja od meda.

61. Prva ljubav ne ubija, umrecs od zadnje.

60. Ljubi ga kao on tebe, zajebi ga pre nego on tebe!

59. Ljubi i bices ces ljubljen, karaj i bices ces karan!

58. Na svetu je puno ludih ljudi, a sranje je kad saznas da si jedan izmedju njih i ti.

57. Na pocetku covekovog zivota je neznanje, u zreloj dobi trpljenje, a u starosti zalost.

56. Najbolji savet je izkustvo, ali uvek dodje prekasno.

55. Ne goviri, da volis, nego samo voli.

54. Najbolji su oni prijatelji koje ne poznajemo.

53. Najmilije je uvek ono cega nemas.

52. Najljepse su one godine koje nismo dozivjeli.

51. Najljepsi deo putovanja je ocekivanje.
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Tue Dec 25, 2007 11:59 pm

50. Najlepsi trenutak u ljubavi, je uvod: poljubac.

49. Najokrutnije lazi se cesto kazu sa sutnjom.

48. Najveca sreca, koju nam moze dati ljubav, je prvi stisak ruke zene, koju ljubimo.

47. Greske drugih su uvek zabavne.

46. Osmeh je najljepsi poklon, s kojim mozes nekoga razveseliti.

45. Obicno hvalimo druge, da bi sami bili hvaljeni.

44. Ne gledaj, odakle dolazis, gledaj gde ides.

43. Ne postajemo pametni od toga, sto smo culi, vec od toga, sto smo doziveli.

42. Bedastoj zenski se izgubi fizicna lepota, kada progovori.

41. Ne zahtevaj ljubav, ljubav je poklon.

40. Nevina laz je bolja od bolne istine.

39. Neka stvar je smesna, dok se dogadja drugome.

38. Neke je treba opiti, da dobijes iz njih rec istine.

37. Neki tako brzo zure za svojim ciljevima, da niti ne opaze, kad su do cilja dospeli.

36. Neprestano govoriti i nista reci je bio uvek najveci kvalitet govornika.

35. Nije dovoljno da uspes, drugi moraju propasti.

34. Nije dovoljni, da si dobar, potrbno je napraviti i ostale takvima.

33. Nema prave ljubavi bez njene strastvene kazne - ljubomore.

32. Nije se tesko zaljubiti, tesko je to reci.

31. Nije vazno koliko ljubis, vazno je koliko si ljubljen.

30. Nikada ne ljubis dovoljno, ako ne ljubis previse.

29. Stabilnija je vanzakonska veza, koja se temelji na ljubavi, nego zakonska bez ljubavi.

28. Ja mozda ne znam sta hocu ali znam sta nemam!!

27. Postoji samo jedan nacin da budemo srecni - ziveti sa druge!

26. Covek je cesto zao jer nema vremena da bude dobar!

25. Nikad te necu zaboraviti probala sam bolelo je...

24. Ljudi su sa razlogom izmislili ljubav a budale bez razloga kraj

23. Ljubomora je bol koja svim silama nastoji da otkrije ono sto bi je ucinilo vecom

22. Nista ne treba cekati svemu treba ici u susret

21. Samo onaj ko je pao moze drugima da da primer kako treba ponovo ustati.

20. Istorija ljubavi pisana je u tri reci sastanak-sreca-rastanak

19. Ne nadaj se sreci jer ona uvek dolazi iznenada!

18. Tacno je da prva ljubav zaborava nema samo ostaje tuzna uspomena.

17. Onaj ko te ostavlja, a zna da ga volis, nije vredan tvojih suza.

16. Ruzama je potrebno sunce a zenama ljubav

15. Zene su brbljive jer muskarcima se nista ne moze dokazato u dve reci

14. Kada jednom odes zapamti puteve odlaska mozda jednom pozelis i da se vratis

13. Samo se jednom ludo i iskreno voli!!!

12. Zaboraviti, zar je to uteha?

11. Vrhunac zaljubljenosti je kada obozavas bubasvabe samo zato sto zive u njegovom stanu

10. Nikad ne dozvoli da te pobedi samoca

9. Muskarci govore danima isto ali srecom uvek drugim devojkama!

8. Zivot je suvise kratak da bi se trosio na kajanje.

7. Cesto je tesko pronaci reci jer onih pravih je tako malo

6. Samo onaj ko iskreno voli ima snage da oprosti!!

5. Ljubav nema granice ali to ne znaci da ne moras da placas granicu

4. Ljubav nema godine - stalno se radja!

3. Ljubav nema granice ali to ne znaci da ne moras da placas granicu

2. Ono sto se voli, voli se i kad se izgubi

1. Voleli smo isto djubre ja tebe a ti sebe!
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Wed Dec 26, 2007 12:00 am

Pa za the best forum... josh malo...

**. Kad bih kralj sveta bio, on se ne bi Zemljom zvao, tvoje ime bih mu dao. Kad bih svemirom carevao, svaku zvezdu, sve bih TEBI darovao.

**. Mislim na tebe, zelim samo tebe, hocu samo tebe, ne mogu bez tebe, venem bez tebe, gladujem bez tebe, volim samo tebe! Sto tu ja mogu?! Ne moze mi niko nista!

**. Padaju zvijezde. Pomisli zelju koju vec dugo krijes u sebi. Nezno me takni usnama svojim i sve ce se zelje ostvariti tebi.

92. Ljubavi, jako mi trebas, jer osecam neki bol u dusi, a taj bol mozes samo ti izleciti svojim osmehom, dodirima, poljupcima koje mi ne mozes sada dati.

91. Vec odavno nada u mom srcu je izcezla da cu pronaci luku gde cu se skriti, usred olujnog mora nadjoh tebe... tebe luku moju gde cu vecno biti!

90. Dodirni me kao meka pahulja, zagrli kao meka kosulja. Izbrisi trag mojih nemira - umrecu bez tvog dodira.

89. Trebas mi kao zori sunce, kao suncu zrak, kao kisi kap, kao plimi oseka, kao tisini nemir... kao krv veni, tako ti trebas meni.

88. Trebas mi... da ti pruzim ono cega sam puna: paznju, neznost, ljubav, poljupce, srecu... cekam i cuvacu sve ovo za tebe, jer znam da to zasluzujes!

87. Kad bi suza u mojim ocima bila, ne bi nikad plakao, iz straha da te ne bi izgubio.

86. Volim osmeh na tvom licu, volim tvoja oka dva, volim usne zeljne poljubaca, ustvari, samo tebe volim ja!

85. Ako te nekad naljute ljudi ili srce gorko zaboli, seti se da na ovom svetu postoji neko ko te voli!

84. Daj mi 1000 poljubaca, pa jos 1000, pa jos 1000... Kad razmenimo milion poljubaca pomesajmo ih zajedno sve dok ih ljubomorni ne budu mogli prebrojati.

83. Daj mi sebe od sebe ako neces da mi srce nazebe jer kad tebe nema ljubavi, cini mi se da je zima.

82. Daj mi tvoju ruku i zazmiri. Cujes li kako moje srce kuca? Razumes li sta kaze? Prica o mojoj ljubavi prema tebi!

81. I sve sam druge tvojim imenom zvala, i sve im uzela, a nista im dala, jer kad se samo tvojih ociju setim, na svim se neduznim muskarcima svetim...

80. Iako daleko u gradu tom, vecno ti si u srcu mom, jedino tebi cu poruke slati, jer samo za tobom srce mi pati.

79. Jedino ti znas sto mi treba, tvoj topli osmeh i ljubavi do neba. Jedino ti mozes to da mi das, ZATO TE I VOLIM, SAMO DA ZNAS.

78. Jos uvek zelim iskrenu plavu dubinu tvojih ociju, zelim da moja ruka dodirne tvoju, toplinu tvojih usana na usnama zelim, zelim da me ljubis i volis do kraja.

77. Kad bih ljubav svoju suzama morao dokazati, ja plakao bih dan i noc, ali suze svoje nikad isplakao ne bih jer te volim kao bolesnik svoj poslednji dan.

76. Kad bih opet sreo tebe, ponovo bih sreo srecu, jer devojku slicnu tebi vise nikad sresti necu!

75. Kad more zavlada kopnom, kad u pustinji padne sneg, kad se gleceri otope, kad usred noci zasja sunce; NI TAD TE NECU PRESTATI VOLJETI!

74. Meni nisu potrebni ljudi, meni nisu potrebni sni, meni je potrebna ljubav, meni si potrebna ti.

73. Moju ljubav prema tebi, ni najlepsa pesma opisala ne bi, sto te volim nisam kriv, volecu te dok sam ziv.

72. Moram biti pametna, kazem sama sebi, ali da sam pametna, voljela te ne bih!

71. Mozes proci sirom sveta gde god toplo sunce sja, ali te niko voleti nece koliko te volim ja!

70. Na ovom ekranu zelene boje ne mogu stati sve zelje moje, al mogu stati 24 slova: PREVISE TE VOLIM LJUBAVI MOJA!!!

69. Neka te nebo obasja kada se tama pojavi oko tebe, i neka ti andjeli ne dopuste da places kada ti suze ispune oci, jer ti zasluzujes ziveti u svetu LJUBAVI!

68. Nije mi zao sto mi lazes, zao mi je sto mislis da ti verujem!

67. Odapela si ljubavne strele, pogodila si srce moje, sada sam dozivotno zarobljenik ljubavi tvoje!

66. Okreni se, videces u mom oku suzu koja te moli da ostanes, sacekaj, videces ruke koje se pruzaju tebi da te zagrle, slusaj, to moje srce lupa za tobom...

65. Odkad te nema, sve mi je isto, samo sto sunce slabije greje. Noci su tuzne, bolesne, tihe, ni zvezda nema kao pre.

64. Posle tebe, ja vise nemam dusu, TI si je odneo. Posle tebe ja vise nemam srce, TI si ga slomio. Posle tebe ja ne postojim, Ti si me ubio!

63. Postoji li na svetu nesto tako dobro kao sto smo mi?

62. Procvetale ljubicice, vratile se lastavice, cvece cveta, a ja venem, ti si samnom, kud god krenem.

61. Prolazim kroz tamne ulice koje su pre bile svetle. Ulice tamne kao i moje srce kad nisi ti kraj mene.

60. Puno mi nedostajes. Nedostaju mi tvoji poljupci, tvoja ruka, tvoj osmeh koji sam najvise na svetu voleo.

59. Put kojim idem...Zivot koji zivim...NISU MOJI...ali ljubav kojom volim je SAMO MOJA i ona pripada TEBI.

58. Sinoc sam sedela kraj prozora, kisa je tiho padala. Nisam te opet videla, samo se uzalud nadala...

57. Secanje nije obaveza nego proizvod iskrenih osecaja, zato me se seti kad hoces i onoliko koliko sam zasluzila...

56. Seti me se, ali te ne zaduzujem, zaboravi me, ako to zasluzujem.

55. Seti se duso, seti se mene, jer moja dusa za tobom vene.

54. Sklopi oci i opusti se dok tones u moru mojih poljubaca i ne dopusti nikome da uzburka to more i zauvijek te odvoji od mene!!!!!

53. Slatki, najsladji od svih, znaj da cu te uvek voleti. Ti si jedini koji je u mom srcu dobio posebno mesto, ono prvo, najbitnije. Znaj da te volim i dalje.

52. Spavaj kao da ne postoji sutra, kao da nema jutra, spavaj i snivaj slatke snove i sanjaj me noci ove!

51. Spustila sam suzu u ocean. Kad je pronadjes prestacu te voleti.
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Wed Dec 26, 2007 12:01 am

50. Srce moje ti u rukama drzis. Pazi, moli te, da ga ne ispustis.

49. Sreca? Sta je sreca sada znam. To je svaki susret s tobom, tvoj dah na licu mom. Sreca? Tvoj korak, tvoj glas, nezni poljupci kroz noc. JEDNOSTAVNO - TI!

48. Svidjaju mi se tvoje usne, samo toliko da znas. Ali jos vise bi mi se svideo tvoj poljubac koji nikako da mi das.

47. Svitanja bez tebe puna su praznine, kad oblaci pisu tvoje ime... A u kasnu noc kad grad utone u san ja cu samo zbog tebe cekati novi dan.

46. Svu moju ljubav cu ti dati, dok ne bude iznad svih oblaka. Ti si jedino na svetu sto cu uvek voleti.

45. Ti si jos tu, na usnama sto gore. Ti si jos tu, gde je srce moje. Ti si jos tu, iako nisi kraj mene.

44. Ti si kao najudaljenija zvezda do koje je najteze doci, ali bas zbog toga je najudaljenija zvezda najlepsa i najsjajnija!

43. Ti si najvece blago ovoga sveta, a ja sam najbogatiji na svetu, jer si pored mene.

42. Hiljadu reci je previse, jedna je premalo, ali dve reci govore sve: VOLIM TE.

41. Ko da me ljubi? Kad srce moje samo tebi Ljubav nudi. Sto je to Ljubav, reci mi samo. Vatra sto gori jedan cas il ima nade jos za nas ?

40. Trazi mi zivot, tebi cu ga dati, trazi da umrem i srce ce stati, al nikad ne trazi da odes od mene, jer umesto krvi teces mi kroz vene...

39. Trazila sam neke druge oci lepse nego sto su tvoje, ali kako da ih nadjem kad takve oci ne postoje!

38. Tvoj osmeh stoji kao sunce. Tvoj pogled pogadja me u srce. Tvoje oci mi nocu nedaju mira, a tvoj poljubac me u dusu dira!

37. Tvoja ljubav je kao potok sto iz raja tece, zbog tebe je moj zivot pun srece. Saljem ti poljubac sladji od meda, ti si ono sto meni u zivotu treba!

36. Tvoje su oci dva bisera koja svetle u tami ovog mracnog svijeta i koje osvetljavaju put mojoj dusi!

35. Tvojim recima verovala. Tvome dodiru se predala. Nocima se suzama pokrivala i na kraju bez tebe ostala!

34. U blizini, u daljini, moje malo srce misli na tebe. Volim te. Misli li tvoje srce na mene?

33. U grudima mojim srce tuce, jer volim te nemoguce!

32. U noci toj dok lampa gori, lagano muzika razlama srce. Oci su pune jada i boli, a ludo srce samo tebe voli!

31. Usnama cu dotaknuti tvoje snene okice, lagano poput leptirovih krila. Lubicu te nezno dok polako budes odlazila prekrasnom stazom snova.

30. Vec dugo mi nisi na um pao, bila sam te u zaborav dala. Al uzalud zadrhti mi srce kada sam te sa drugom ugledala! VRATI SE MAJMUNE!!!

29. Volim oci plave sto su meni ljubav dale, volim tvoja oka dva sto u njima ljubav sja!

28. Volim te - kao skitnica daljine, volim te - kao sanjar snove, volim te - kao zora sunce, volim te - kao pesnik kise, reci jel te neko voleo vise?

27. Volim te bez obzira na sve tvoje mane ili vrline koje te kompletnim idiotom cine.

26. Volim te i obozavam te, srce mi place bez tebe, a sto te volim toga se vec sama bojim!

25. Volim te i srce mi vene, ne znam kog vraga jos zelis od mene.

24. Volim te idiote, zar ti treba jos nesto reci?

23. Volim te kao sto cvece oblake voli, a ti se me zaboravio i dusa me boli.

22. Volim te mala, volim te zbog svega sto radis zbog mene, i voleo bih da vreme za nas stane pa da ti i ja postanemo vecnost!!!

21. Volim te, samo to znam. Volim te i jedino ljubav mogu da ti dam.

20. Volim te, volim, a dusa mi vene, jer nisam sigurna volis li ti mene!

19. Volimo se, volimo vise nego ikad, nek' se drugi rastaju, mi necemo nikad.

18. Voleo bih da sam kap kise koja je danas padala, da ti padnem niz vrat, medju grudima, ogledam se u mirisu svezih bresaka i isparim jer sam sretan ja.

17. Voleo sam te JEDNOM, voecu te ZAUVEK!!!

16. Volela bih da si tu. Samo noc da ostanes. Volela bih da si tu. I da vise ne ides!

15. Vrati me u zivot, oprosti mi grehe... Poljubi me, daj mi utehe... Zagrli me, reci "mili"... Podseti me sta smo bili...

14. Vuku se dani jedan za drugim, dosadna kisa uporno pada, nestajem polako u satima dugim, a moje se srce samo tebi nada!

13. Za tebe vredi zivot dati i put pakla ako treba proci, dusa ti je cista kao bela ladja, zena kao ti se samo jednom radja.

12. Zasepi mi vid - opet cu te gledati, oduzmi mi sluh - opet cu te slusati, rani mi srce - opecu te voleti!

11. Zasto sam bas tebe srela, zasto kad to nisam smela, zasto me zaneo pogled oka tvog, i zasto sada moram patit zbog tog.

10. Zauvek se pamte oni s kojima se voleli nismo, cije su nam usne bile nepoznate i kojima smo u snu pisali pismo!

9. Zbog jedne gluposti smo se rastali! Neka se dogodi jos neka glupost, pa da ponovo budemo zajedno.

8. Zelim biti deo tvog zivota, tvojih zelja i snova... Voli me jednostavno, samo dodirom, jednim poljupcem... Samo misli na mene... Neka me tvoje misli dotaknu...

7. Zelim biti sretna jer si ti sretan, ali kako da budem sretna znajuci da nisam ona koja te usrecuje.

6. Zelim da ove noci budes andjeo srece, da ti u snu dodje ona koju najvise volis i koju dugo cekas i obeca ti da nikad otici nece!

5. Znas li kako oci peku, znas li kako suze teku, kada gubis onog koga ljubis i kad molis onog koga volis.

4. Moja ljubav tebe trazi. Ti si sreca i lepota. Reci cu ti, al bez lazi: "Ti si ljubav mog zivota"

3. Zovem te svako vece kad kucne nocni cas, al znam da neces doci jer sudbina rastavi nas.

2. Zvaces me jednoga dana, zvaces me sigurno znam. Zvaces me jednoga dana, kada ostanes sam!

1. Zvezde mogu pasti, sunce moze nestati, ali te voeti necu prestati. Mogu pasti planine i stati reke, ali ce te moje srce voleti vekovima.
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Wed Dec 26, 2007 12:01 am

I............ josh malo.............

130. No 1 Zdravo pile, ja sam kobac!

***. No 2 Oprostite, biste li bili inkubator mojim jajima pa makar i par minuta.

***. No 3 Imas lepu majicu... a ima li ta majica adresu i broj telefona?

***. N0 4 JA: Cini mi se da smo se i ranije sreli. ON: Je li? A gdje? JA: U prostorijama mojih snova!

***. No 5 Svaka Cast!!! Svaka Cast!!! (Na cemu?) Na izgledu, naravno!!!! (Joj, hvala, bas si cool).

***. No 6 Izvini, devojcice, koliko je sati? -Pola jedanaest. Mislim da je vreme da se upoznamo....

***. No 7 Da li verujes u ljubav na prvi pogled ili da prosetam ispred tebe jos jednom?

***. van konkurencije Hej mala stani!! Sta je?? Digo mi se kurac i hoce malo da se nahrani!!!

***. van konkurencije extra Ja imam maco jedan plan!!! Koji??? Da ti umocivam moj kurac cjeli dan!!

***. van konkurencije extra + Znas li gdje se nalazi najdalji kamen u najdubljem okeanu? -Aha! -A najdalja zvijezda u svemiru? -Aha! -Onda znas koliko te volim!!!

120. ..a Nemas seksualni zivot? ...pa pozovi me onda pa ces imat!

119. Kisa pada kamenje se kotrlja, ja te volim moja mala ti si moja cura!

118. Usla si mi u svidjanje 'oces da se zanimamo?

117. Najbolji je kromanjonski stil, udaris devojku motkom po glavi, natovaris je na ledja pa je nosis kuci. Momci verujte uvek uspeva.

116. Rekli su mu da te lako osvojiti, ali teško zadržati. Voljela bih im pokazati da nemaju pravo. Što kažeš?

115. Ma nemoj... ja sam tebe prvi.

114. Mala, objavljujem ti rat, jer imam prema tebi osvajacke pretenzije.

113. MALA TI SE MENI DOIMAS BIL SE CERALA SA MNOM!!!????

112. Imas sve predispozicije da te ozenim samo sacekaj da se konsultujem sa mamom. Hmm...... Ipak se necu konsultovati.

111. -Je li ti iko ikad rekao da imas prelijepe oci? -Da. -Grdno te je slagao!

110. Da li mi se cini ili si ti onaj momak iz mojih snova?!?!

109. Poljupci su postali najljepse iskusenje od kad postoje tvoje usne!

108. Da li su ti to zrnca secera u ocima ili si stvarno toliko sladak?!

107. NEKI SNOVI SU DUZI A NEKI KRACI A MOJ NAJLJEPSI UPRAVO STOJI ISPRED MENE !

***. E ajmo kod mene da slusamo ploce a tebi ako se ne svidja ti se obuci pa idi kuci.

105. Kazu da je poljubac najljepsi susret na svijetu, hajde da se nadjemo!

***. Da li nosis kontak sociva u boji ili su tvoje oci tako prirodno lepe?

103. Hej curo.....bas si meso, rado bi ti kazru medju sise streso!!

102. Jel ti itko ikada rekao da imam lijepe oci?

101. Sigurno je lijepo biti na tvome mjestu dok me gledas???
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Wed Dec 26, 2007 12:02 am

100. SPREMAM SE DA OTPUTUJEM NA SEDMO NEBO! OCES SAMNOM?

99. NAJDRAZI POCICU ZBOG TEBE 30 KM NIZ REKU, JER REKA NANOSI SVAKO DJUBRE MOZDA JEDNOG DANA NANESE I TEBE!!!!!!

98. Ma ja biti luda za tobom! ako ne vjerujes dodi u ljubavnu ludnicu.

97. "Istina ili izazov","isina","hoces li da se prosedamo".

96. Znam da si dobra djevojka, ali da ja ipak nesto pokusam!

95. Zgoljav si i mrsav i ne znas sta ces sa sobom. Najbolje je da se meni utrpas, pa sad kako se ja snadjem!

94. Mogu li da te pratim, bez obzira na slabe nerve tvoga psa!?

93. Ja sam tvoj ispit zrelosti!

92. Ili se ti predaj, ili da ti se ja predam.

91. Pogledaj u zvijezde, tako sam ti blizu.

90. Moras munjevito reagovati, jer mogu otici.

89. Trcim na duze, jesam li blizu?

88. "Nista mi nisi. Ali mozes biti."

87. Src dodji ovamo da se upoznamo ili pizdati materina !!! Poslao: Daco

86. Sto je zlato medju metalima, to si ti medju zenama!

85. Osecam se kao Richard Gere. Stojim pored tebe "Pretty Women"

84. Prijatelji me zovu Djed Mraz! Hoces li mi sijediti u krilu?

83. Medu moj i seceru kad si ti za veceru? Kad cemo se igrati? Slagom se zasladiti, ledom se rashladiti, za desert jagode postaviti, pod tusem visak energije ostaviti...

82. Iz "ZAVODA ZA ZALJUBLJENE" Vas obavestavaju da u ovom trenutku nekome neizmerno nedostajete. Zato Vas molimo da uzvratite poruku na ovaj broj. HVALA!

81. Poljubac je jezik ljubavi. Sreco, dodi da se ispricamo.

80. Jedini izvor u pustinji cini je dobrom a tako ti moj zivot cinis mnogo ljepsim zbog toga sto si jedina osoba moga srca.

79. Da li si gi mila racete na sabalje mnogo mi se mocha ali nema koj da mi ga izdrzati.

78. Jebes mi mater ako te ne volim.

77. Ma koga to moje lijepe oke vide????

76. Bices moja ili bozija, ako ne budes moja tad cu ja biti bog.

75. Da a moze li dobiti tvoj broj ponovo sinoc sam ga zaboravio.

74. Ti si razlog što postojim, ti si razlog što sam tu....

73. Oprosti jesi li ti Jelena? (Ne...) Aha... Onda je jelen tebe...

72. Oces krenit samnom??? Ja bi da krenemo u tercetu.

71. VOLJELA ME NE VOLJELA BEZ MENE SI OBOLJELA.

70. Cekam te u 5, ako ne dodjes u 6, u 7 cu odluciti da u 8 odem kuci.

69. Ja se Tebi svidjam a Ti meni??

68. Jeli te bolilo? Sta? Kada si pao sa neba, jer ja odmah prepoznam andela!

67. Venem ja ko cvijetak suh, sta cu sad bez tebe, uh!

66. Sinoc sam brojala zvezde, primetila sam da dve nedostaju. A onda sam ih ugledala u tvojim ocima.

65. Da sam normalan poludio bih zbog tebe???!!

64. Dugo, vec dugo te promatram pokusavajuci otkriti neku tvoju manu i konacno sam uspio...! Andjele, pa ti nemaš krila.

63. A da te šarmiram ili da prodem opet ispred tebe.

62. Aj sto je volim kad jej pomalenaaaaaaaa; ja je ljubim ona do ramenaaa!

61. Ja se tebi svidam a ti meni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

60. Postoji samo jedna pametna droga na ovom svetu :LJUBAV,ako hoces mogu da budem tvoj DILER.

59. Kolko je na Alin Grmu ovaca tolko ti saljem poljubaca....

58. Najbolja ljubavna izjava: BAS TI ZAVIDIM STO SI SAMNOM!

57. Sunce sija cvetaju bandere, ja te volim, Ti si moja cura.

56. Sta je magnetica rekla magnetu? Veoma si privaclan!

55. JESILI CULA VJESTI. NE ZASTO. KAKO TANJUG JAVLJA JA TE VOLIM.

54. Mala znam da te noge bole pošto mi vec cjeli dan hodaš po glavi.

53. Reci mi svoju najeroticniju fantaziju i ja cu ti je pokusat ostvarit.

52. Ali bi se udala za mene.

51. Volim te volim al mi nada vene jer ja ne znam dal ti volis mene!!!!!
Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Wed Dec 26, 2007 12:03 am

50. Izgubila sam svoj broj telefona. Jel mozes da mi pozajmis tvoj?

48. Jedina si na koju navece poslednju pomislim ali si prva koju pozelim ujutro kad se probudim.

47. U bashti punoj cvijeca, najljepsha si ti. 'Ko te nezna rekao bi da si carska kci!

46. Tvoja je mama LOPOV. Ukrala je sa neba dve zvjezde i od njih napravila tvoje krasne okice!

45. Zbog tebe želim biti bolji covek.

44. Uz tebe tek osecam da postojim...

43. Ti imas nesto posebno, nesto sarmantno, nesto nedostizno. Nesto sto nitko nema... Ti imas MENE!

42. Da li te je jako zaboljelo kada si mi sa neba pala andjelice moja.

41. Da li mogu da pozajmim sitno? Obecao sam mami da cu da je zovnem kad se zaljubim.

40. Da li ti smeta da sednem pored tebe? Kad sam te ugledao kolena su mi pokleknula.

39. Pokusavao sam da kazem nesto polagano ali tvoja lepota mi je zavezala jezik.

38. Cao ja sam Mr. Right neko mi je rekao da si me trazila.

37. Poljubi me ako gresim ali da li se mi mozda ne znamo odnekle?

36. Tvoj otac mora da je lopov. Zato sto je pokrao sve zvezde sa neba i stavio ih u tvoje oci.

35. Lepa majica. Ali bi bila lepsa na podu moje sobe.

34. Da li verujes u reinkarnaciju? Mogu da se zakunem da smo bili ljubavnici u proslom zivotu.

33. Mora da si umorna. Zato sto si ceo dan trcala po mom mozgu.

32. Jedino sto mi tvoje oci nisu rekle je tvoje ime.

31. (Nakon sto te je odjebala, glasno) U REDU, ALI 100 DM JE MOJA POSLEDNJA PONUDA !!!

30. Ako hoces da se jebemo, pomiluj mi kurac jednom. Ako neces, pomiluj ga 1000 puta.

29. Kad si mi rekla da odjebem, jel je to znacilo 'ne'?

28. Zovem se _____, ali zovi me veceras.

27. "Are you free tonight or will it cost me?"

26. Budi originalna, kazi 'da'.

25. U ljudskom telu ima 256 kostiju. Hoces li jos jednu?

24. Duso, nisam bas Fred Kremenko, ali mogu da napravim Bedrock!

23. Mala, od tebe moj software postaje hardware!

22. Izgledate kao moja treca zena - Oh, koliko ste se puta zenili? - Dva puta ...

21. Izvini, jel pusis ti strancima (Ne!!!) Onda, dozvoli mi da se predstavim ...

20. Izvini, planiram da ga izdrkam, i samo mi treba ime, da ide uz lice.

19. Trazis li g. Savrseno ili samo g. Sada je Savrseno?

18. Imam jos samo 3 meseca zivota, pa ...

17. Jesi li ikad poljubila zeca medju usi? (Ne.) - (Izvuci dzepove) Hoces li?

16. Jel verujes u ljubav na prvi pogled, ili treba da prodjem opet?

15. Wow! Jesu li prave?

14. Hajdemo kod mene da radimo matematiku: Da dodamo krevet, oduzmemo odecu, podelimo noge, i ... mnozimo se!

13. Zdravo. Ja sam veliki brat ... gledam te celo vece ...

12. Cula si glasine o nogama? (Ne.) Hajdemo onda do mog stana, da rasirimo glasine.

11. Ako ikad izgubis nevinost, hocel li da mi das kutiju u koju je ta nevinost bila zapakovana?

10. Jel je mnogo bolelo? (Sta?) Kad si pala iz raja.

9. Znas li koja je najbitnija razlika izmedju pricanja i sexa? (Ne.) Aj'mo u sobu, da ti kazem.

8. Hej, duso, hoces da ti se posreci?

7. Bond. James Bond.

6. Ako gresim jebi me, ali nije li tvoje ime Greturda?

5. Hej mala, sta kazes na pizzu i jebanje? (Pljas!) Sta je bilo ??? Ne volis pizzu????

4. 'Oces da ti kupim pice, ili radis samo za pare?

3. Pokazes dva prsta i pitas: "Zasto zene vole da mastrubiraju sa ova dva prsta?" (Ne znam) - "Zato sto su to MOJA dva prsta !!!"

2. Ja sam Irac. Imas li neceg irskog u sebi? Zelis li da imas?

1. Volim svaku kost u tvom telu - pogotovu moju.

Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Wed Dec 26, 2007 12:08 am

**. No 1 Vjerujem da su prijatelji poput andjela koji nas podignu kada naša krila zaborave letjeti!

**. van konkurencije Najbolji prijatelj je: Kad ga ostavis sa svojom golom zenom sa dignatim kurcem u krevetu a on da je ne dirne.

**. van konkurencije extra Pravi te prijatelj povrijedi samo jedanput i to onda kad umre...

59. Prijatelj se lako nade kad se peva i veseli, ali kad ti tonu lade vidiš ko ti dobro želi.

58. 1000 je suza u mojim ocima bilo.1000 je zelja koje mi zivot nije ispunio...malo je prijatelja koje trebamo svi,a jos manje takvih kao sto si ti!!!

57. Nasmeši se kad me vidiš, ostanemo Prijatelji. Jer niko ne zna sta smo hteli, jer niko ne zna sta smo bili... Ostanemo Prijatelji...

56. Naše je prijateljstvo poput dvorca od peska: teško ga je izgraditi, lako uništiti, prekrasno obnoviti!

55. Prijatelji su kao gromobrani - dok ne pocne oluja ne mislimo dovoljno na njih.

54. "Mnogi ljudi ce ti prolaziti kroz zivot, ali samo pravi prijatelji ce te voljeti i ostaviti trag u srcu."

53. Prijateljstvo je sreca, prijateljstvo je ljubav, prijateljstvo jae vjernost, prijateljstvo je ............................... NESTO NEOPISIVO!!!!!

52. Prijateljstvo, su zvijezda koje život krase..... zato ih treba cuvati da se nikad ne ugase!!!!!!!!

51. Nikoga ne možeš natjerati da te voli. Jedino što možeš uciniti je da dopustiš biti voljen. I nije najvažnije što imaš na putu života vec koga imaš na putu života.

50. Za prijateljstvo neznaš da ga imaš dok ga ne izgubiš.

49. Tisucu je suza u mojim ocima bilo, tisucu je želja koje mi život nije ispunijo, malo je ljubavi koju osjecaju svi, malo je PRIJATELJA KAO ŠTO SI TI!!!

48. Prijatelite sluzat za koga ke imas los den da go rasipes i nivniot samo zatoa sto tie toa ke go sakaat.

47. Jedan prijatelj nije malo, a 1000 nije puno.

46. Pogledaj me barem jednom, ispuni mi ovu želju, jer ja te još uvijek volim moj najbolji prijatelju.

45. Ako se ikad sretnemo, pružit cemo ruke kao prijatelji stari. Dignut cemo cašu za one koji se vole, jer mi to nismo znali.

44. A ko te netko pita od naše lubavi šta smo hteli, ti im reci da smo boli najbolji prijatelji.

43. Prijateljstvo je poput kule od pijeska. Teško ga je sagraditi, a lako izgubiti! Za Hanu! )

42. Nase prijateljstvo mi toliko znaci-kad se ti places i ja se placem, kad se ti smijes i ja se smijem, kad ti skocis s zgrade ja pogledam dolje i opet se smijem!

41. Nemoj me zaboraviti niti kada odeš daleko, kada sjecanja izblijede i kosa posijedi, sjeti se mene i moje recenice: SAMO PRIJATELJ COVJEKU NAJVIŠE VRIJEDI! )

40. Kad si mi bio prikjetelj bio si mi prijetelj, kad smo se rastali zasto si mi posto Neprijetelj???

39. Tolko na svjetu ljudi a prijatelja nemam .... Mozda i bolje ovako jerbo svako samo zlo sprema !!!

38. Kad zelite snekim da se druzite prvo ga iskusajte kakav je, prije nego mu tajne otkrijete!!

37. 1000 je suza u mojim ocima bilo, 1000 je zelja koje mi zivot nije ispunio, malo je ljubavi koju osjecaju svi, a još manje takvih prijatelja KAO STO SI TI!

36. Vrijeme ide, sta nam zivot znaci, zajedno bi bili i bolji i jaci, ali zivot nisu snovi puni zelja, do smrti u meni imas prijatelja...

35. Ako ti ikad gorko zaplace oko, ako te neko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema ko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu, nazovi me i ja bicu tu!

34. Meni mozes reci sve, sve tajne i sve strahove, ljubavi bolne i srusene sne, meni mozes priznati sve, i kada si sretna i kada te boli, znaj da te tvoja drugarica voli.

33. Muško i žensko nikad nemogu biti prijatelji... samo se mogu jebavati!

32. Kad god sam te trebao bio si tu, ali na ovom svjetu je tolko dusmana da nam prijateljstvo razvaljuju.

31. Kad god tebe i mene nema, drugima smo najveca tema. Zele da nas raskinu hoce da nas ukinu.

30. Ako ti nista neznacim ja, bar me ne jebi sa svijuh strana. Srce najvise pati kad prijatelja nemoze da shvati.

29. Kad god tebe i mene nema, drugima smo najveca tema. Zele da nas raskinu hoce da nas ukinu.

28. Ako ti nista neznacim ja, bar me ne jebi sa svijuh strana. Srce najvise pati kad prijatelja ne moze da shvati.

27. Hej ba zasto se nejavis nekada ti znas moj broj prijatelju moj.

26. M.O. možda je ludo da te volim, možda ponizno da za ljubav molim al´jednog dana kada shvatiš rijeci moje saznat ceš da si izgubio nešto što je moglo biti tvoje!

25. Ako jednom budes sam, ostavljen i slomljen zivotom, ako ti suze poteku niz lice, ako se u svemu razocaras, uvijek cu bit uz tebe, jer moje je ime PRIJATELJ!!!

24. Kad covjek na los karakter promjeni od njega treba bjezati i samoga pustiti dok neshvati sta prijateljstvo znaci.

23. Prijetelja nemas danas, trazi se kod neprijetelja spas!!!!

22. Nedruzim se niskim jer sam lud da trazim nekoga nemam kud!!

21. Prijatelja lako nac sve jedan do drugoga samo cekaju nekoga. Koga ce u propast dovest i sa sobom u sramotu odvest.

20. Kad god sam te trebao bio si tu, ali na ovom svjetu je tolko dusmana da nam prijateljstvo razvaljuju.

19. Prijateljsto zlato vrjedi i zato budi iskren i ne stedi!!

18. Ne zelim, sa tobom da budem prijatelj, ...sa tobom zelim ljubav, pa da ona preraste u prijateljstvo, a da ljubav opet ostane!!!

17. COVJEJ JE BOGAT ONOLIKO KOLIKO IMA PRIJATELJA.

16. 1000 je suza u mojim ocima bilo, 1000 je zelja koje mi zivot nije ispunio... Malo je ljubavi koju osjecaju svi, a jos je manje prijatelja takvih kao sto si TI.

15. Ljubav je slijepa, prijateljstvo se trudi da nista ne vidi.

14. Koja je razlika izmedju kucnog prijatelja i prijatelja kuce?? Prijatelj kuce dodje kad hoce a kucni prijatelj "HOCE" kad dodje!

13. Jedna munja ne znaci nista na nebu u kojem su urezane godine, snovi i druženja, jer ljubavi dolaze, bivaju i gube se, a prijatelii traju kao i vjecnost... PUSA!

12. Prijateljstvo je kao ptica u kavezu, ako ne paziš na nju odletjet ce!

11. Ljubav je velika, ali prijateljstvo je još vece. Ljubavi dolaze i odlaze, a samo pravi prijatelji ostaju!

10. Prijateljstvo je kao cvijet, ako ga ne njeguješ uvenut ce!

9. Kad ti se jebe on ti se ponudi (najbolji prijatelj).

8. Nocas se nebo za oluju sprema, toliko ti toga želim reci ali tebe nema. Opet ce padati one ljetne kiše, kako da ti kažem da od PRIJATELJSTVA ŽELIM VIŠE?

7. Rodbinu dobijas od boga a prijatelje biras sam, tako ti bog da priliku da vidis kako si glup!!!!!!

6. Najbolji prijatelj se poznaje u nevolji!

5. "Mnogi ljudi ce ti prolaziti kroz zivot, ali samo pravi prijatelji ce te voljeti i ostaviti trag u srcu."

4. Ljubav i prijateljstvo dvije su lijepe rijeci al je oboje tesko steci. Zato prijateljstvo pruzaj svima, a ljubav samo voljenima.

3. Prijateljstvo je zlatna žica prekida se i nestaje navezat se opet može al cvor uvijek ostaje.

2. Rec prijateljstvo lako je reci, al´ pravog prijatelja teško je steci.

1. Prijatelj se lako nade kad se peva i veseli, ali kad ti tonu lade vidiš ko ti dobro želi.

Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Wed Dec 26, 2007 12:13 am

I na kraju *VOLIM TE* na sto jezika...

Volim te na...

znaci...

Africki

Ek is lief vir jou

Africki (Juzna Afrika)

Ek hejou liefe

Albanski

Te dua

Arapski

Ana behibek (muskarci zenama)

Ana behibak (zene muskarcima)

Armenski

Yes kez guh seerem

Apaski

Sheth she~n zho~n (Nasallaute)

Azerbejcanski

Män säni sävirem

Etiopski

Afgreki´

Bangladeski

Ami tomake walobashi

Baskarski

Nere maitea

Bengali

Aami tomaake bhaalo baashi

Bolivianisch Quechua

Qanta munani

Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Wed Dec 26, 2007 12:13 am

Bosanski

Volim te

Ja te volim

Brazilianski (Portugalski)

Eu te amo (izgovara se “eiu chee amu")

Bugarski

Obicham te

Burmenski

Chit pa te

Kineski

Ngo oi ney (Kantoneski)

Wo ai ni (Mandarinski)

Danski

Jeg elsker dig

Nemacki

Ich Liebe Dich

Engleski

I love you

Eskimski

Nagligivget

Esperantski

Mi amas vin

Esticki

Mina armastan sind

Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Wed Dec 26, 2007 12:15 am

Farsi (Iranski Dialek u Avganistanu i Pakistanu)

Tora dost daram

Filipinski

Mahal ka ta

Finski

(Mä) rakastan sinua

Francuski

Je t´aime

Geliski (govori se u Irsku)

Ta gra agam ort

Georgski

Me schen mirq`var char

Grcki

S´ayapo (ausgesprochen “s´agapo”)

Hawaiski

Aloha wau ia oi

Aloha wau ia oi nui loa (Volim te ludo)

Hebrejski

Ani ohev otach (M za Z) Ani ohevet otcha (Z za M)

Holandski

Ik houd van jou

Hrvatski

Volim te

Ja te volim

Indijski

Mai tumase pyar karata hun (musko zenskom)

Mai tumase pyar karati hun (zensko muskom)

Navajski

Ayor anosh´ni

Siouxski

Techihhila

Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Wed Dec 26, 2007 12:15 am

Zuniski

Tom ho´ ichema

Indiski (Hindiski)

My tumse pyaar kartha hun

Indoneski

Saya cinta padamu

Islandski

Eg elska thig (ausgesprochen “yeg l-ska thig”)

Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

Volim te na...

znaci...

Italianski

Ti amo

Japanski

Ai shite imasu

Kambodzanski

Kh_nhaum soro_lahn nhee_ah

Kanadski (Francuski)

Je t´adore (Ich liebe Dich)

Katalonski

T'estimo

Koreanski

Dangsinul saranghee yo

Kurdski

Ez te hezdikhem

Laotiski

Khoi hak jao

Latinski

Te amo

Libananski

Bahibak

Luonski (prica se u Keniji)

Aheri

Luxemburgski

Ech hun dech gär

Malajski (Indoneski)

Saya cintakan kamu

Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Wed Dec 26, 2007 12:17 am

Slovacki

Lubim ta

Spanski

Te quiero

Siriski/Libanski

Bhebbek (muski zenskim)

Bhebbak (zenske muskima)

Ua here au ia oe

Tahitanski

Ua here vau ia oe

Tailandski

Khao raak thoe

Teski

Miluji te

Tuneski

Ha eh bak

Turkski

Seni seviyorum

Ben seni seviriuym

Ukrainski

Ya tebe kokhayu

Ja pokokhav tebe

Vietnamski

Anh ye^u em (muski zenskim)

Em ye^u anh (zenski muskima)

Yudiski (govori se u Israel)

Ikh hob dikh lib

Back to top Go down
~SwAtKiCa 94~
cool girl
cool girl

Female

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   Wed Dec 26, 2007 12:20 am

Neki deo u ovom *volim te* na 100 jezika sam izostavila, i zato možda nema tačno sto, kad budem mogla i imala živaca popraviću to, samo sam sve ovo radila već skoro dva sata, i ne mogu više da kucam, kopiram itd... Jubi vas i voli vasha ~medena 94~!!!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: zato što vas volim najviše na svetu...   

Back to top Go down

zato što vas volim najviše na svetu...
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next